reklama

Garmin Edge

Hledám majitele cyklopočítače Garmin Edge, nejlépe z jižní moravy, za účelem výměny tras (courses). Myslím, že by bylo docela zábavný vyměňovat si trasy. Jinak tento přístroj doporučuji všem zapáleným hobistům i závodním cyklistům. Upozorňuji, že není nejlevnější (podle konfigurace cca 10000 kč), ale poskytuje velké množství funkcí a podporuje GPS, i ale nepodporuje mapovou navigaci. Mou nejoblíbenější funkcí je Virtuální jezdec: projetou trasu si můžete uložit a vytvořit z ní tzv. course, ten můžete při následující jízdě po stejné trase aktivovat a jet proti času z této uložené trasy, dál můžete své projeté trasy prohlížet pomocí Google Earth a spusta dalších "blbinek". Stručně řečeno se jedná o virtuálního trenéra a spolujezdce.

[ Zpět ]
Datum: 04.04.2006
Autor: Dali
  • Re: Garmin Edge

         

    je to schopno počítat doby jízdy do kravína a do hospody?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krmič)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garmin Edge

           

      Jistě a nemusíte ani jezdit na kole, takže teoreticky vám to může spočítač i cestu na záchod:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dalibor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garmin Edge

         

    Tak teď se tě teda musím zastat - nic si z toho nedělej, tahle diskuze bohužel není blbům vzdorná a zvláště v poslední době se nám tu nějak rozmnožili...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garmin Edge

           

      Já teda nevím...sám mám turistickou GPSku..
      Ale že bych znal nějakého cyklistu co si dá zařízení za 10tis na bike..to neznám.Já sám bych si za ty peníze koupil raději lepší rám,nebo rámovou sadu..a požitek z jízdy by byl dost pravděpodobně lepší než z GPS..

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Garmin Edge

             

        Standardní mapovou GPS přece většina silničářů potřebuje minimálně, jak říkám, to je tréninkový cyklopočítač využívající GPS. Takže co se týká mě, rozhodně mám větší požitek z jízdy s garmin Edge než s "obyčejným" mapovým GPS zařízením. A já jinak rám lepší nepotřebuju ani nic jinýho, ledaže bych chtěl jít do karbonu, mám Stevens Aspin 7500 s karbonovou vidlicí na Ultegře a jsem maximálně spokojený.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dalibor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garmin Edge

           

      souhlas

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (blb)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garmin Edge

         

    a stejně jsi si měl něco připlatit a pořídit mapovou GPS, to je zcela jiná dimenze.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ko-var)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garmin Edge

           

      Souhlasím, je to docela drahý, ale na druhou stranu to nabízí věci, který žádný jiný cyklopočítač nemá. Rozhodně to není pro vyloženě rekreační jezdce, který se jen kochají krajinou. Já mám rád sportovní jízdu, i když to už dávno nedělám závodně. Navíc skutečnou navigaci potřebuju na silnici minimálně, protože většinou jezdím po známých silnicích. Ale když budu chtít jet po neznámé trati, můžu si ji vytvoři na PC apotom stáhnout do Garminu.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dalibor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Garmin Edge

             

        .

        [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

209 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024