reklama

Funkční prádlo na tlusťocha

Ahoj, prosím o radu. Jezdím hodně na kolobce a mám problém, že když si dám za den kolem stovky kiláků, tak mám rozedřené stehna jak sviň. Koukám tedy po oblečení, co by mi pomohlo tenhle problém co nejvíc minimalizovat. Akorát mám dva metry a v pase 135cm - zatím jedno z mála na co jsem narazil je http://www.sportovni-obleceni.cz/sportovni... ale regulérně nemám nejmenší tušení jestli jsou tyhle produkty k něčemu a který z nich vybrat. Za jakoukoliv radu budu rád :)
Díky
ondra

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.07.2016
Autor: nord
  • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

         

    S touhle figurou a 100 km na koloběžce za den?
    Tak s touhle dardou už bys nad měl být v pase poloviční :-)

    S oblečením na koloběžku ti já nepomůžu, na koloběžky jsou tady jiní. Netuším jestli to nevyžaduje nějaké spešl kalhoty, ale řekl bych, že kvalitní atletické by měly dobře vyhovovat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2016
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

         

    To na co dáváš odkaz je spodní oblečení na zimu, na běžky na kolo, motorku. Na koloběžku to asi moc nebude.

    Podívej se po atletických kalhotách, u nás je dělají Atex, Axon a asi další.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2016
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

           

      Díky moc za tip, po běžeckých elasťácích jsem se díval, ale nic co bych na sebe navlékl, jakoby tlusťoši nemohli běhat či co:D

      Tohle funkční prádlo právě jako jediné vypadá že o mohlo fungovat jako něco co by mi pomohlo a zároveň to na sebe navléknu.

      A přinejhorším ještě zkusím nějaké obyč kraťasy a zuřivě mazat indulonou ať se mi to neodíra.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2016
      Autor: nord
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

             

        Pokud na kolobce jezdíš i v zimně tak to bude chtít spodní funkční, jinak ne. Na kole jezdím v atletických Axonech s delším vnitřním chlupem a tak do -2 st. nepotřebuji spodní oblečení.
        Pro teplotu mezi 15 st. a 8 st. používám slabé hladké atletické buď od Axonu nebo další taky velmi dobré od firmy Newline. Fungují velmi dobře, sedí, netáhnou, nedřou.
        Ale chce to osobně zkoušet, každému bude sedět trochu něco jiného. Některé firmy mají střihy na hodně divné figury, takové nečeské :-)

        Obyč kraťasy na tyhle hodně sportovní výkony určitě nebude to správné. Mazat možná ano, ale především musí být správné oblečení. Kalhoty ať 3/4 nebo dlouhé musí perfektně sednout, nesmí se na nohou pohybovat ani šponovat.

        Pokud bys na sebe nic nekoupil hotového, tak by možná bylo dobré si nechat pár kalhot ušít přímo na míru u výrobců sportovního oblečení. několik jich u nás je a určitě ti vyhoví.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.07.2016
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

         

    Nech si to ušít. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit http://www.dexter.cz/Kontakt.aspx ale nevím odkud jsi.

    Potřebuješ kalhoty, které nemají šev na vnitřní straně stehen. Nevím jak vypadají atletické kalhoty, ale dexter mi udělal cyklistické bez vložky (na běhání).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

           

      Prohledal jsem Ostravsko a bohužel, máme tu prodlačku, takže jsem kontaktoval Dextera a vypadá to velmi pozitivně. Děkuji moc za tip, tohle vypadá jako přesně to co potřebuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2016
      Autor: nord
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funkční prádlo na tlusťocha

             

        Tak jim poreferuj, že tenhle kšeft mají skrze Vinohradské Šlapky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (4 přihlášení)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024