reklama

Ubytování Vysočina

Ahoj,
často jsem se i já ptala, kde se ubytovat, když jedeme na kole po ČR. Konečně můžu i já něco doporučit a to ubytování na Vysočině.
http://www.chalupablatov.cz/
Máme vyzkoušeno a jsme opravdu nadšeni a budeme se vracet, protože tras kolem je plno. Takže doporučujeme i dál. :-)
Dominika

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.07.2016
Autor: Domuska
  • Re: Ubytování Vysočina

         

    Zkus popsat nějaké zážitky z výletů a pohodu večerů. Bez toho to vypadá zas jen jako hloupej inzerát ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Ubytování Vysočina

           

      No rak fuj, kup si časopis pro pány a neptej se na večery.....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2016
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Ubytování Vysočina

         

    Jako pokus o reklamu dost slabé.
    Na rozdíl od ceníku, který je dost silný... cca litr za noc vč. polopenze je dost síla - jedna noc navíc plus 25% . Na Vysočinu občas zavítám a dá se v klidu sehnat penzin do 500,- za noc včetně super polopenze.
    Tak se tam klidně vracejte, přeji hodně najetých km v překrásné krajině Vysočiny.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2016
    Autor: Netopirat
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ubytování Vysočina

           

      to jo, to je mazec. za necelých 250 kaček (i když bez jídla) jsem teď v sezóně bydlel na jihu Itálie se vším pohodlím v rodinném domku. todle je jak cena nějakého luxusního hotelu :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ubytování Vysočina

         

    Vysoké ceny! Člověk by měl rozlišovat mezi kapitalismem a zlodějnou, tohle už je zlodějna.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Ubytování Vysočina

           

      Tak pokud nikdo není nucen se tam ubytovat, tak to zlodějina není... No a vzhledem k tomu, že je půlka prázdnin, tj. vrcholná sezóna a oni mají očividně prázdno, jinak by tu s tou reklamou nezacláněli, tak to vypadá, že ten kapitalismus i docela funguje. :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2016
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Ubytování Vysočina

             

        Tohle je prostě předražený!
        Teď o víkendu jsem m. j. navštívil jedno občerstvení (vyhlídka nad slapskou hrází), obyčejná dřevěná bouda, vystojíš si to u okýnka - půl litru "malinové" limonády za 40,- Kč!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.07.2016
        Autor: Airline
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Ubytování Vysočina

               

          Jistě, že je to předražený. Právě proto mají prázdno.
          Ale než by slevili, radši budou spamovat reklamou. Holt „kdo chce víc, nemá nic“ :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Ubytování Vysočina

               

          mě tak okrádali Taloši. za espresso, což je tak jedno plivnutí v tom pidišálku, chtějí 1 euro. za hlt to vychází podstatně dráž než ta tvoje malinovka. tak si laskavě nestěžuj :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2016
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ubytování Vysočina

           

      Teď pominu to, jestli to je nebo není reklama...
      Je fakt, že asi před třema, čtyřma rokama jsem taky uvažoval o dovolené na Vysočině, a když jsem začal hledat ubytování v lokalitě, kde by v dostřelu bylo něco zajímavýho, tak jsem poměrně rychle vystřízlivěl. Nabídka velmi chudá, dá se říct v celém kraji a ceny jak v L-V areálu, Třeboňsku a na Šumavě v sezoně dohromady. Docela hrůza.
      Těch 690,-- os/noc je v penzionu bez snídaně fakt dost, na to, že to je nějaká díra uprostřed ničeho.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2016
      Autor: mira.l
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ubytování Vysočina

             

        Přitom je po republice plno atraktivnějších míst s volnou kapacitou a cenama už od 250 až 300.
        Ale co víš, třeba nechtějí pronajímat. Třeba berou nějakou dotaci na marnou investici :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.07.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Ubytování Vysočina

           

      Aire, zlodějna by to byla, kdybys byl nucen tu službu využívat.

      Zlodějna je, když jediný hokynář ve vsi prodává babičkám, co nemají šanci jet jinam, píedražené rohlíky.

      Ale v kapitalismu to funguje tak, že to brzo pochopil pan Nghyen a otevřel si krámek hned vedle s rozumnýma cenama a snad téměř nin-stop prodejní dobou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2016
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Ubytování Vysočina

         

    Oceňuji "koupací jezírko".

    To je správný koncept do naší přírody, nikoliv přechlorovaný bazén ale jezírko s biologickým čištěním.

    No, ceny jdou fakt jak u Wolfgangsee...

    Ještě jedné věci nerozumím, to počítání "na osobu". To je český unikát. Všude si pronajímám pokoj a platím za pokoj, nikoliv za osobu. Každýmu je do toho prd, jestli v pokoji pro 3 osoby bydlím sám, nebo ve trech. Jen cena za snídani a místní daň se počítá od osoby, ale někde jen ta daň.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Ubytování Vysočina

           

      Ale no tak. Přece bude rozdíl, jestli budeš prát jedno nebo troje povlečení.Taky spotřeba vody bude rozdílná... Spíš je zajímavé, že cena za tři v třílůžkáči je trojnásobkem ceny za jednoho v třílůžkáči. Jsou věci, které na počtu osob nezávisí a počítají se na cimru (např. vytápění), takže bych spíš brala cenu za jednoho v třílůžkáči blížící se polovině ceny za tři v třílůžkáči...
      A to jezírko si neidealizuj, víš kde to je? Tam to bývá na tlustej svetr aji v létě, já v tom kraji vyrostla a koupací jezírko je asi tak to poslední, po čem tam zatoužíš :))
      Ale je tam krásně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2016
      Autor: bara2
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ubytování Vysočina

             

        Nevím Báro, za uplynulý rok jsem strávil 70 nocí v hotelech v Nemecku, Francii, Anglii, Belgii, Spanelsku, Italii, Madarsku, Svedsku a Finsku.

        Vsude se plati za pokoj, nikde za osobu.
        Nekde jsou rozdilne ceny mezi jednoluzakem (pokud je k dispozici) a dvojluzakem, ale s tim, aby se udavala cena za osobu jsem se setkal jenom u nas.

        Uctuji si ceny v Evrope obvykle, tedy na nase pomery vysoke, mohli by se prestat chovat jako hokynari.

        Spis si myslim, ze finta je v tom batovskem pojeti "kdyz to napisu na osobu, bude to opticky vypadat jako levnejsi".

        A spravne upozornujes, cenovy rozdil mezi dvojluzakem a jednoluzakem nebo dvojnadobek, ale spis jen tak 20 - 30 procent. Nekdy udelaji z dvojluzaku jednoluzak tak, ze neustelou druhou postel, teda je tam jen prosteradlo.

        Vim kde to je, tim spis tam patri koupaci rybnicek vic, nez plastový bazen s prechlorovanou vodou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2016
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ubytování Vysočina

               

          Jo sorry, já si to spletla s Blatinama, ty jsou ještě o víc jak dvěstěmetrů vejš tam v tom mým kraji. Jezírko určitě jo, ale rozesmálo mě to "koupací", když jsem si představila, že tam u nás jsou koncem srpna ranní přízemní mrazíky celkem normální :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2016
          Autor: bara2
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ubytování Vysočina

                 

            S tim zacali v Nemecku ado pred 20 lety, "Schwimteiche" to mu rikali, mam o tom knizku.
            Ono se na to musí celkem promyslene. Aby v tom mrnsim mnozstvi vody udrzeki biologickiu rovnováhu.

            Chtel jsem neco podobneho vybudovat na louce, ale me to pravidelne vyplavuje velka voda, tak jsem musel tezignovat a mam jen "bahnaky" do kterych radeji nelezu, abych se neosypal.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2016
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024