reklama

S lehokolem na Hornettlon 2016

Letos jsem na Hornettlon vlastně ani jet nechtěl. Věděl jsem, že se termín kryje se závodem Orlický tvrďák a potom, co jsem v únoru přemluvil k účasti kamarádku, přihlásili jsme se jako tým (závodí dvojice) a zaplatili startovné, nebyl důvod o Hornettlonu přemýšlet, obojí stihnout nešlo.
Život je…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.07.2016
Autor: Jrr
  • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

         

    Týjo zatím žádné stížnosti na pravopis? ;-)

    Kdyby chtěl někdo k vyprávění ještě nějaké hýbací obrázky ze závodu, tak jsem našel https://www.youtube.com/watch?v=_XrVn-bRhMU ale lehokolo tam vůbec vidět není, až mi přišlo, že se mu kameraman vyhýbal, ale možná chtěl točit jen lidi, co ten závod brali vážně... :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2016
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

         

    Moc pěkné vyprávění - a jistě i zážitek. Obdivuji tvůj přístup k měření. Chápu, že to zřejmě není to hlavní - ale pro mě by bylo celkem důležité "věřit správnosti měření" a mít možnost srovnání vlastních časů v jednotlivých disciplínách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2016
    Autor: Aar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

           

      Můj přístup k měření by byl na samostatný článek... :-)

      Já si totiž myslím, že přesné změření časů v závodě si zaslouží úplně stejně závodník, který vyhraje, jako ten, který končí poslední, protože to je prostě ten servis, co si platíme ve startovném, takže když někdo ty výsledky zvrtá, obvykle si to nenechám pro sebe... :-)

      Navíc já výsledky reklamuju ať jsou špatně do plusu nebo do mínusu. Takže třeba v Ústecké cyklo 24 hodinovce jsem reklamoval, že mi napočítali o kolečko víc v roce 2014 i 2015... no a v obou případech mi reklamaci zamítli s tím, že vyhlášené výsledky platí a už se s tím nic nedá dělat... což bylo ovšem pitomé, protože před vyhlášením je nikdo neznal, takže ani dřív to reklamovat nešlo. :-)

      Navíc když třeba srovnám výsledky od IronTime, které jsou naprosto ošklivé a na webu je prostá tabulka s časy s tím, jak dokáže výsledky zobrazit Sportsoft, který měřil Triatlon Decimuž v Litomyšli, tak to srovnávat snad ani nejde...

      Tam si můžu rozkliknout kteréhokoliv závodníka a nejenom, že vidím, kolik která disciplína trvala, průměrnou rychlost, kolikátý byl v které disciplíně (absolutně i v kategorii), ale mají tam graficky znázorněné pořadí na mezičasech, takže já hned vidím, že jsem třeba po plavání byl 38., v prvním depu jsem ztratil 4 pozice, na kole mě předjelo 9 lidí a já následně 5 předběhnul... atd.

      http://sportsoft.cz/cs/zavod/results/1553?rid=1868

      Není to nic, co by nešlo ze základní tabulky IronTime vydolovat, ale člověk by to musel analyzovat ručně.
      Třeba když vezmu tohle http://vysledky.irontime.cz/vysledky175/ , tak ten web neumožní ani zobrazit absolutní pořadí, prostě buď mi ukáže ženy nebo muže, ale dohromady to nejde přestože jsme startovali všichni najednou!

      Tady když u závodníka kliknu na detail, tak se mi zobrazí jen celkový čas...
      Nebo třeba nechat výsledky seřadit podle času plavání nebo doby strávené na kole, je zřejmě v době internetu nad jejich síly... přitom pořadateli za to měření neúčtují zrovna malé peníze... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2016
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

         

    Nejdřív jsem to chtěla jen tak v rychlosti prolítnout, že si to v klidu přečtu až u kávy, ale zhltla jsem to jedním dechem hned.
    Moc pěkně napsané.

    Osobně bych do něčeho takového (včetně té dopravy) nešla, ale čte se o tom moc pěkně :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

           

      Díky, tak jsem to snad nepsal zbytečně. :-)

      A proč bys do toho vlastně nešla? Jako doprava byla pitomá, ale bruslit umíš, na kole pochopitelně taky a ty zbylé disciplíny bys určitě taky nějak zvládla...
      No a kdyby ne, tak tam měli tu štafetu. Rodinných týmů, kde si každý vzal jednu disciplínu, tam měli docela dost a přišlo mi to jako hezký nápad...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2016
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

             

        Tohle, a vlastně žádné závody, není můj šálek čaje.

        Pokud pominu, že jsem neplavec, který má fóbii z vody, tak nejsem soutěžní typ. Nemám v sobě žádnou touhu překonávat hranice, poměřovat své síly s ostatními a stát na stupni vítězů.

        Když už vyjedu, tak nechci počítat kola, měřit čas a kilometry. Chci se jen kochat a vidět něco zajímavého.

        Zkrátka to mám v sobě nastavené jinak.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S lehokolem na Hornettlon 2016

         

    Pěkné vyblbnutí :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

611 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024