reklama

setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

Dobrý den,

Jsem Michael a já jsem z německého Liegeradforum.de. Text přeloženo pomocí Google.

Od 09.30.2016 do 03.10.2016 pořádáme ve vesmíru Žitavě a v regionu, kde setkání s příjemnými východy. V současné době jsme již více než 20 účastníků, ale všechny pocházejí z Německa. Bylo by nešťastné, kdybychom tak blízko setkávají na hranicích a ne účastníků z Polska a České republice. Proto, jste srdečně zváni.
Noci jsou možné u stanu, existují dva hlavní soukromé pozemky.

Máte-li nějaké kontakty s polskou scénu nebo jiných českých fórech jsme rádi, když se mohou šířit schůzky tam.

Díky,
těšíme se na vás,
hering
__________________________

Hallo,

ich heiße Michael und komme aus dem deutschen Liegeradforum.de. Der Text wurde mit Google übersetzt.

Vom 30.09.2016 bis zum 03.10.2016 veranstalten wir im Raum Zittau und im Dreiländereck ein Treffen mit gemütlichen Ausfahrten. Derzeit sind wir schon über 20 Teilnehmer, aber alle kommen aus Deutschland. Es wäre schade, wenn wir uns so nah an der Grenze treffen und keine Teilnehmer aus Polen oder Tschechien dabei sind. Deswegen seid ihr herzlich eingeladen.
Übernachtungen sind mit Zelt möglich, es gibt zwei größere private Grundstücke.

Wenn ihr noch Kontakte zur polnischen Szene oder zu anderen tschechischen Foren habt, freuen wir uns, wenn ihr das Treffen dort verbreiten könnt.

Vielen Dank,
wir freuen uns auf euch,
hering

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.07.2016
Autor: hering
  • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

         

    http://www.velomobilforum.de/forum/index.php...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2016
    Autor: hering
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

           

      komu se to nelíbí, ať si ... políbí (-:

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2016
      Autor: brum
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

             

        Tobě se to líbí? Kdy vyjíždíme, mám najít trasu?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2016
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

               

          Já se tam asi podívám. Sice nevezmu lehouše, na tom mám dojezd jen cca 30 km, ale takové setkání v sousedním okrese, to se musím podívat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2016
          Autor: petrp
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                 

            Tak předneseš zdravici za ocyklence z Perly Středních Čech.

            Budu v tu dobu zase Perpignanu, jinak bych dojel na papouška.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.09.2016
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

               

          z Vítkova? přes PLR? (-:

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2016
          Autor: brum
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                 

            To za dva dny nedáme. V Podhradí ty roviny už znám.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.07.2016
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

               

          Přesné adresy a časy stejně jako program dříve oznámeno . Také jsme rádi přijímat pokyny .
          Neexistuje žádná povinnost přijít s lehokola.
          Normální kola, tandemy, skládací kola - to vše jsou vítány.
          Jedním z prohlídek je na hřebeni vysoké olova - ať už na kole nebo pěšky.
          _____________________________

          Die genauen Adressen und Zeiten sowie das Programm werden vorher bekannt gegeben. Wir nehmen auch gern noch Hinweise entgegen.
          Es ist keine Pflicht mit Liegerad zu kommen.
          Normale Fahrräder, Tandems, Falträder – alle sind willkommen.
          Eine der Touren wird auf den Jeschken hoch führen – entweder mit Rad oder zu Fuß.

          Viele Grüße,
          Michael

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2016
          Autor: hering
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                 

            dovolil jsem si to přeložit:
            Od 30.9.2016 do 3.10.2016 pořádáme v oblasti Žitavy a v trojúhelníku tří zemí setkání s příjemnými vyjížďkami. Momentálně máme již něco přes 20 účastníků, ale všichni jsou z Německa. Byla by škoda, kdybychom se setkali tak blízko hranic a nebyli by přítomni žádní účastníci z Polska a Česka. Proto jste srdečně zváni.
            Přenocování je možné se stanem, jsou zde dva velké soukromé pozemky.

            Pokud máte ještě kontakty na polskou scénu nebo na jiné české fóra, těšíme se, pokud zde dále můžete rozšířit setkání.

            Mockrát děkuji
            těšíme se na Vás,
            hering

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.07.2016
            Autor: romantic
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                   

              Já bych ještě doplnil, že jedna z tras vede pod Ještěd. Tam podle schopností se pokračuje na kole nebo pěšky s tím, že kola těch co půjdou pěšky budou pod dohledem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.07.2016
              Autor: petrp
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                     

                Dorazíte-li na Ještěd, bude dobré, kromě pana arch. Hubáčka připomenout našim zahraničním přátelům výtvarníka pana Karka Wünsche. Větší část života se sice věnoval designu skla, ale Ještěd je jeho majstrštykem.

                Navrhnul veškeré "užité umění" co tam bylo, a snad je i obnoveno. Nádobí, sklenky, hrníčky, ubrusy, ložní povlečení, oblečení servírek.

                Právě ta jednotnost a stylová čistota dotváří "fenomén Ještěd".

                http://liberecky.denik.cz/z-regionu/vzpominka...

                Pan Karel Wunsch žije ve Sloupu a stále provozuje galerii v Novém Boru a pokud vím, těší se dobrému zdraví a jiskrné mysli.

                Jeden z posledních žijících mužů a žen, kteří přesvědčili svět o jedinečnosti československého designu.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.09.2016
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                   

              Zajímalo by mne, kde se hering naučil tak špatně česky.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.07.2016
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
              • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                     

                :)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 12.07.2016
                Autor: petrp
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                     

                Chlape, vždyť tam je napsáno, že to přeložil strejda Gůgl.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 12.07.2016
                Autor: Pepíček
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                       

                  Pochop, on je momentálně opožděný ...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 13.07.2016
                  Autor: AV
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                       

                  Google je potřeba nechat překládat z angličtiny, jinak to jde vždycky dvojím překladem přes angličtinu (a jinak ta jeho čeština je lepší než moje němčina)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 13.07.2016
                  Autor: Aviatik
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                         

                    Já samozřejmě vůbec netuším, jak to google dělá, ale asi takhle jednoduše popsatelné to nebude. Tvůj popis mě zaujal, navíc mě to přijde jako docela dobré univerzální řešení honit to přes tu angličtinu. Ale schválně jsem zkusil vzít jednu větu z toho německého textu, konkrétně tu o Ještědu, nechal ji přeložit do angličtiny a tu anglickou nechal přeložit do češtiny. Dostal jsem jiný výsledek než zde uvedený:
                    "Jeden z jmenování povede k hřebeni vysoké"

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 13.07.2016
                    Autor: petrp
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                           

                      Ještě jedna věc, Gůglovi to jde vždycky líp zčeštiny do angličtiny, nebo z češtiny do němčiny, než obráceně.

                      Ale ty překladač nepotřebuješ, někdo tam snad bude umět sasky :-)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 01.09.2016
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

         

    Dostal jsem od organizátora zprávu tohoto znění:

    Momentální stav:
    Je nás k dnešku 30 - 35 osob z Německa, Polska a Česka.
    Den příjezdu je pátek - v průběhu odpoledne / večera všichni dorazíme do
    Zittau. V sobotu se má jet pohodlný okruh s plochým profilem (málo
    stoupání). V neděli se pak uskuteční jízda na Ještěd.
    V pondělí uděláme ještě pohodovou snídani v Zittau a pak pojedeme všichni
    domů.
    Momentálně to vypadá tak, že všichni účastníci budou moci být ubytováni
    soukromě (stan na louce), takže ubytování vyjde velmi příznivě.
    Michael

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2016
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

           

      Možná se zastavíme. Z Jablonce to není zas až tak daleko, i když nevím jestli tam zrovna budu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2016
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

         

    Zde jsou trasy
    sobotní s plánovaným obědem u Koucoura:
    http://www.gpsies.com/map.do?fileId...
    nedělní s výjezdem na Ještěd:
    http://www.gpsies.com/map.do?fileId...

    řekl bych, že ta nedělní je trochu zuviel.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2016
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

           

      Uwe, jsou nějaké fotky?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2016
      Autor: romantic
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

             

        Jo, něco snad mám. Pár jich je zde:
        http://tinyurl.com/h9xkhl7

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2016
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

               

          ... fotky pro cyklisty "s lidskou tváří".
          8-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.10.2016
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                 

            Jak jsem koupil, tak prodávám.

            Ale už jsem vytáhl i nějaké svoje:
            http://petrp.rajce.idnes.cz/Liegeradtreffen2016/

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.10.2016
            Autor: petrp
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                   

              Tedy vyšmrdlat Ještěd na trojkolce už je taky dost slušný výkon. Jeli ste od Liberce nebo od Křižan?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.10.2016
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: setkat v Žitava, Liberec, Ještěd

                     

                Od Žitavy Kryštofovým údolím nahoru ke Křižanskému sedlu a dál po cyklo 3007.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 04.10.2016
                Autor: petrp
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (12 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023