reklama

Baterky

ahoj, mohl by mi někdo poradit opravdu kvalitní baterku do lesa? Nějakou lehkou a aby byla kvalitní? O cenu až tak nejde, hlavně aby vydržela. Kolega z práce mi doporučoval Nitecore, že ji má a že je super.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.06.2016
Autor: Bozenka
  • Re: Baterky

Jediné fenixe
    http://www.kronium.cz/led-svitilna-fenix-tk76...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Anebo toto:
    http://www.topbattery.cz/autobaterie-nakladni...

Píšou: vysoká životnost, pomalé samovybijeni... to bude do lesa ideal

Ale jinak si svou reklamu strc do prdele, protože ti tu z toho brzo uděláme holubnik. Papa Lala :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ten název máš zkomolený, to se píše Nicorette a jsou to nějaký náplasti. S tím si v lese neposvítíš ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

já používám Fenix

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: chopper
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak proč si ji nekoupíš?
    Já mám kovovou baterku z Lidlu a čelovku Fenixe.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bozenko, trochu stylu. Do lesa jedině s tímhle
    http://www.vk-nature.cz/ekodrogerie/eshop/7-1...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z mé osobní zkušenosti mohu doporučit jedině https://www.tegus.cz/led-svitilna-cel-tec-flza-50
    Tato žárovka je velice lehká a ten dosvit je naprostá bomba!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2016
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9

120 lumenů je v současnosti už slabé. Pro stálé svícení na kole s běžným jedním Lion akumulátorem se dá použít něco okolo 200 až 500 Lumenů a maximální výkony jdou krátkodobě až ke 2000 Lumenům. Vaše nabízená svítilna odpovídá čínské "DX" špičce z doby před 3 lety bez Lion akumulátoru. Jako světélko domů to jistě vyhoví, ale vy to nabízíte jako novinku na cyklistickém webu. Výkon okolo 120 Lumenů moderní svítilna nabízí v šetřivém sníženém výkonu pro delší dobu svícení, když nepotřebuji moc vidět. Váš snížený výkon 30% výkonu odpovídá 36 Lumenům, což je světlo abych byl viděn a ne na to abych viděl co je na silnici. Vaše světlo má pro použití na kole už nevhodné a zastaralé parametry.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

žárovka? v led svítilně? a kde? :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý pokus, Bozenko...

Je až neuvěřitelné, jak jste ochotni dělat z lidí blbce místo toho, abyste si zcela jednoduše zaplatili pár čmrdlíků za reklamu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Píšou "Nylonové pouzdro". To mi přijde pro chlazení výkonové LED jako nepoužitelné. To už bych koupil něco takovéhoto:

http://www.dx.com/p/zhishunjia-zsj-t29-cree-xm...

Přímo tohle mám - není to teda ani zdaleka 1000 lm jak tam píšou (odhaduju tak 150-200), ale je to kovové, má to zoom a vypadá to elegantně. Nebo si teda vybrat na DX nějakou která má hodně recenzí a v některých z nich píšou o skutečném změřeném výkonu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Akito
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No oni tím "nylonovým pouzdrem" myslí nějakou kapsičku na opasek ;-)
        Vždyť to tam je i napsané: "Do přírody - díky nylonovému pouzdru může být nošena např. za opaskem"

Jinak netuším k čemu by takové pouzdro bylo vůbec použitelné...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jarda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017