Scott

Zdravím všechny, mám možnost koupit nové kolo Scott Aspect 720 - 2016 za 20 000 Kč - http://jizdni-kola.heureka.cz/scott-aspect-720... Moc se nevyznám a předpokládám, že v této relaci koupím i něco vybavenějšího, ale měl jsem možnost si ho zkusit a přišel jsem mu na chuť. Zajímal by mě váš názor na kolo, jestli jej do něj blbost jít. Jsem rekreační cyklista - cyklostezky a lehčí terén. Moc díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.06.2016
Autor: Phil
  • Re: Scott

To vůbec není špatné kolo, celkem slušně a vyrovnaně osazené. Za 20 budeš těžko hledat něco lepšího.
    Na to co chceš jezdit je bohatě vyhovující. Pěkné jsou návarky na nosič, to moc kol nemá a na cestách se to dobře užije. A kdyby ses časem pustil do obtížnějšího terénu přes kořeny a kameny, tak není problém vyměnit pružinovou vidli za vzduchovou.
    Určitě dobrá volna.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na ty navárky bych se pro jistotu ještě podíval při koupi. většina scottů, co mi prošla rukama, je neměla. ale to jen tak ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za rady. Kolo jsem pořídil a o víkendu z něj asi ani neslezu. Jinak navárky jsou na místě :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Phil
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.

Hledám: Bikerku - lyžařku.. Praha a okolí

Hledám: Bikerku - lyžařku.. Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

94 cyklistů (5 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017