reklama

Sedlovka- zdrsňující pasta

Mám tu další oblíbený dostaz.. trošičku mu zajíždí sedlovka. mám pocit že to je na krev utaženo .. nechci to nějak vís přetáhnout.. Nemaže se sedlovka třeba nějakou zdrsňující pastou ? Pro lepší kontakt mezi rámem a sedlovkou ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2016
  • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

         

    Strká se tam kousek šmidlipapíru ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2016
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

         

    Pořídil jsem stahovací prstýnek na sedlovku. Zabrání zajetí do sedlové trubky. Samotná objímka pak už jen aretuje proti pootočení a jistí.
    Pokud sedlovkou běžně nehejbeš, ohl by také pomoci nějaký vytěsňovací a lepící tmel na rozebíratelné spoje (pak nahřát fénem)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

         

    Dal jsem tam kousek plechu z nápojové plechovky a celé jsem to pokapal kalafunou rozpuštěnou v lihu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2016
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

         

    Mně pomohlo v takoveto situaci koupit sedlovku o 0,2mm silnější.
    U druheho kola jsem vyměnil rychloupinak a s tim to slo dotahnout mnohem lépe.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2016
    Autor: cibi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

           

      Ahá , a on je přímo kroužek na sedlovku ? Já myslel, že jsou vždy na rám ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

           

      Otázka je, jestli má zajíždějící sedlovka opravdu průměr, který by měla mít. Právě jsem zkoušel sedlovku 27,2 (která drží) místo jíné 27,2 (která brutálně zajíždí).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

             

        No je tam od výrobce :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sedlovka- zdrsňující pasta

               

          Vlítnul jsem do cyklodílny tady u nás a namazal to spešl pastou tak uvidíme :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.06.2016
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024