reklama

Je tu někdo postižen povodní?

Je někdo z Vás snad postižen povodní? Pokud ano, můžeme pomoci? Jak?

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
  • Re: Je tu někdo postižen povodní?

         

    Ja teda nastesti nejsem, ale vcera jsem byl kouknout na Labe (mezi Brandysem a Celakovicemi) a docela me to dostalo. U Tousene (vleva se tam do Labe Jizera) je jedno ohromny jezero.
    Dneska jsem byl juknout na Jizeru a zas jsem se nestacil divit.
    Nejvic me dostalo, jak ti lide jsou statecni...s par jsem mluvil a zadna histerie....jen cekaji, co bude dal....

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je tu někdo postižen povodní?

           

      Byla jsem se dnes projít na Mariánskou skálu a viděla jsem to .Na kole se moc nedá jezdit a tak přeji všem aby už voda opadla. Držím palce.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2006
      Autor: žaneta
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je tu někdo postižen povodní?

           

      Dnes jsem se chystal na vylet z KOJETINA do CHROPYNE.A ejhle--cesta zavrena---vse pod vodou--no proste hruza a des.Obdivuji tam lidi co bydli!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (SLAVEK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je tu někdo postižen povodní?

         

    Taky si říkám - my si tu povídáme, kam v sobotu vyjedem a někomu zatím teče voda do baráku...snad to nebude mít tak zlé následky jako minule.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je tu někdo postižen povodní?

         

    kdo plave, nemá čas na blbiny s PC

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wassermann)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je tu někdo postižen povodní?

           

      Na rozdíl od wassermanna.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2006
      Autor: Kominík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je tu někdo postižen povodní?

         

    Naštěstí se v Olomouci neopakoval rok 97 (i když část města povodeň pohltila), takže jsem byl postižen jen tím způsobem, že jsem preventivně vynášel obsah skladu s výpočetní technikou a spotřebákem do vyšších pater budovy.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2006
    Autor: Rasťa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je tu někdo postižen povodní?

         

    Švestko, zkus sníh na pláních za tvojí chalupou přikrýt chvojím, ať tak rychle neodtává. A popros Švestkoně, ať pod každou okapní rourou dá dvě dvoustovky bečky, které pomalu vypusť, až tady budeme pištět, že je hrozné sucho. To by mohlo pomoct. 8-))) Jinak děkuji, že na nás myslíš. Tentokrát to v naší čtvrti bylo relativně v pohodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je tu někdo postižen povodní?

           

      Tak za barákem mám velkou louku, na které byla ještě včera souvislá vrstva sněhu, dnes se objevují flíčky trávy, ale v noci bylo pod nulou a tání se zcela zastavilo. Na zahradě mi vylezly jehličnany, sníh mi je polámal, bylo letos dost přes metr a ležel nepřetržitě od listopadu. V neděli odjíždím na týden na poslední lyže, až se vrátím, bude snad jaro. A pak je to jasný, lyže na hřebík, kolo ze hřebíku. Možná ještě nějaké běžky, ale silně pochybuji, v mozkových závitech mi totiž začíná rozkvétat zlatý déšť, u mne jde o jakýsi zlom v mysli, prostě najednou mám v kebuli jaro a žádné sebelepší sněhové podmínky to nezvrátí, prostě s lyžema končím a bez ohledu na teplotu venku začnu tahat na terásku židle. Všechno je o tom, co máme v hlavě.
      Zdravím, opatrujte se tady, po velikonocích jsem zpět!
      :-))))))))))))))))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Je tu někdo postižen povodní?

             

        A jsem moc ráda, že nikdo z vás neodplaval !!

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Je tu někdo postižen povodní?

             

        Tak už i ty Švestko máš jaro?!? No tak sláva, tak to už je ta zima opravdu za námi.
        Zatím jsem váhala, ale když je to teď definitivum, jdu v neděli koupit macešky a začnu vytahovat truhlíky :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je tu někdo postižen povodní?

         

    Chvála Bohu nas to nevytopilo, jako v 97, ale bylo to o chlup. Voda skoncila v kanalku pred garazema.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2006
    Autor: Raddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024