reklama

Vyroči 20 let :-)))

Pred kradež kolo a dodneska už 20let :-)
Fialovobile barva (nevim jake značku,nevim,ale jsem spokojena) a sedadlo. Byli jsme užili super na toulky s syna na sedadlo na kole. Pred kradež asi 2 mesice planovali jsme jit na poprve v živote cykloturistika na podunajske cestu z Bratislavy pres Wien do česke Budejovice.
Červen 1996 kolo s sedadlo už neni-misto na kočarni. Jak bude cyklodovolena? Honem jsem koupila nove kolo po tyden odejit na cyklodovču natežka :-)
Dodneska mam rada cyklodovolenu natežka :-) Letos červenec chystam natežka z Berlina do Liberec.
Jinak Ivanek me doporučuje koupit nove kolo lepši lehce hmostnost, nemusim mit nove kolo. Jsem spokojena stare kolo. Pujčila jsem kolo od moje mamky,je mnoho lepši kolo než moje.
Prvni foto -fialovobile kolo
druhe foto- nove kolo po tyden odejit

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.06.2016
Autor: Arabice
  • Re: Vyroči 20 let :-)))

         

    Koukam druhe foto malo veci v brašne,v tom 7 kusy konzervy v brašne. Take sklenice okurky,divim,že ja dokazala dat sklenice okurky do brašne,jak jsem mohla udelat co dat do brašne,pred 20 let a dnes jiny nazor co dala do brašne. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2016
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyroči 20 let :-)))

           

      Co to? Ty vozíš sebou na cesty i sklenice s okurkama? Ty se mi snad zdáš :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyroči 20 let :-)))

             

        Davno mlada nevadi težko vozim. Z Blavy do Čes.Budejovice bez defekt.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2016
        Autor: Arabice
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyroči 20 let :-)))

         

    :o)))

    Letos z Berlína do Liberce?!?
    Kudy to chceš jet, jestli to není tajné?!?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyroči 20 let :-)))

           

      Spréva + Odra-Nisa?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyroči 20 let :-)))

           

      Radko,tajne? Neee,proto lehka cesta rovnate ,to znamena,že ja zvladnu :-) Puvodne jsem planovala vychodni slovensko,nakonec zrušim,duvod moc kopcovite, pred nekolik mesice vaham z Berlin-Liberecko a severni Polsko u more. Nakonec vybram B-L,chci podivat mesto Berlin cely den, spouste jezera,vesnice Krompach,to je vše.
      Quatsch,pekne trasa Spreva? Myslim nebudu u reky Spreva,jen vesnice,mestečko,hrad,park,jezera,.....
      Nekdy budu podivat www Spreva. Nebudu Odra-Nisa,nebudu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2016
      Autor: Arabice
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyroči 20 let :-)))

             

        Berlín je opravdu zajímavý, ale jeden den je málo.
        Já měla jeden den na bývalou východní část a jeden na západní. A bylo to tak akorát
        http://www.vrstevnice.com/akce/2011/1108srpen...

        A jezera kolem Berlína jsou úžasná.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vyroči 20 let :-)))

               

          Stači ja už videla tve rajče Berlinsko,moc stači. Aspon uživat trasu z vlakove nadraži po konci hlavne mesto Berlin,nevadi me. Chci uživat Lužicke jezera,napr plavat,kempovat,... Lepši na misto necham prekvapit co uživam poznavat kam,kde,co ,...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2016
          Autor: Arabice
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vyroči 20 let :-)))

                 

            Lužická jezera, pokud tedy mluvíme o těch nových, jsou zajímavá, ale jedno jak druhé. Přeci jen je nemodelovala příroda, ale bagr. Takže jezero, ve vzdálenosti X metrů od břehu asfaltová cyklostezka, pak borový les.
            Nicméně stojí to za to, alespoň jednou to vidět. Přeci jen je to nově vznikající krajina.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.06.2016
            Autor: petrp
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vyroči 20 let :-)))

                   

              Ano chci podivat,vim byvale lom,vim. Nevadi me podivat.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 05.06.2016
              Autor: Arabice
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Vyroči 20 let :-)))

                     

                V tom případě bych jel z Berlína podél Sprévy jen někam do Veschau, pak rovně na jih do Senftenbergu a odtud na východ přes Hoyerswerdu zpět ke Sprévě.
                Tahle oblast se mi moc líbí, ale není to pro pravé bikery, nejsou tam kopce. ;)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 05.06.2016
                Autor: petrp
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Vyroči 20 let :-)))

                       

                  furt rovnate,prednost kontrolu vyškovy profil,nakonec jsem rada :-)
                  Zaklad plany,tam na misto muže zmenit plany,nevim. Tam na misto podivat info kde hezči nebo kam doporučit,je mi jedno. Hlavne relaxačni cyklodovču . Vloni bylo naročne,uffff,letos pohodlne

                  https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 05.06.2016
                  Autor: Arabice
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Vyroči 20 let :-)))

                         

                    Hezké, také bych to takhle nějak jel. S těmito změnami:
                    Z Lübbenau bych jel až do Burgu, o tu část mezi by byla škoda přijít, ale pozor je tam prý hodně komárů (já to jel v dešti, tak nevím)

                    Tady: https://mapy.cz/s/K9Ub
                    je rozhledna, určitě je potřeba se na ní

                    Hoyerswerdu bych raději podjel z jihu, přes Wittichenau, je to hezčí.
                    rozhlédnout, pěkný výhled na jezera.

                    Pokud znáš pověst Čarodějův učeň (je to také film), tak ten mlýn, kde žil Krabat je ve Schwarzkollmu, nedaleko Hoyerswerdy a ve Wittichenau má pomník.

                    Z Drehna je lepší jet až do Uhyst a pak po SpreeRadWeg do Budyšína.

                    Cesta z Budyšína do Löbau vede po cyklostezce těsně podél velmi hlučné silnice, to ale Tobě asi tolik nevadí.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 05.06.2016
                    Autor: petrp
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Vyroči 20 let :-)))

                           

                      Dekuji za info. Uvidim,brzy prište mesice pryč,jsem zvedava :-)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 07.06.2016
                      Autor: Arabice
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyroči 20 let :-)))

             

        Spréva je pěkná, ale z Berlína lze i podél Sprévy do Neuhaus, pak k Odře a následně dle Nisy.

        Spréva je obydlenější, Nisa je opuštěnější, přeci jen je to pohraničí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2016
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vyroči 20 let :-)))

               

          Diky,budu podivat www o sprevy.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2016
          Autor: Arabice
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyroči 20 let :-)))

             

        Tak jsem to neuhodla.
        Podél Sprévy jsem jela od nás z Hrádku do Cottbusu, z něj do Forstu k Nise, pěkná cesta. Spréva malá říčka. Úsek Cottbus - Berlín neznám, ten se mi bude hodit třeba někdy, jestli vymyslím nějakou cestu od moře.
        Píšeš o lužických jezerech, k některým jsem se dostala cestou podél Černé Elstry.
        No, bude mě zajímat, kudy pojedeš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2016
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vyroči 20 let :-)))

               

          Určite polovinu červenca dat foto rajče co jsem videla ,,Berlin-Liberecko,,. Nebudu Liberec,jen cil Krompach,pak dale kde vlakove nadraži blizko od Krompach :-)
          Nebudu Cottbus.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2016
          Autor: Arabice
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyroči 20 let :-)))

         

    Gratuluju.
    A moc pěkných pohodových kilometrů přeji:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024