Země: Rakousko Rakousko

Kempy na Dunajské cyklostezce

Ahoj jedeme na kolech z Brna do Passau po dunajské cyklostezce.Jsou přímo na cyklostezce kempy na přespání?Díky za odpovědi a tipy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.06.2016
Autor: zamejda
  • Re: Kempy na Dunajské cyklostezce

Ano, jsou.

Ale my spali vkempu jen jednu a nikdy více. Platit si za to, že půl noci posloucháš hulákání ožralých němců a od pěti ráno vyřvávání pubošů na vejletě, kteří "nemůžou dospat", fakt teda NE!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

a to se ti stalo v kterém kempu v rakousku?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Na dunajské cyklostezce. A ten další byl ještě dražší, tam jsem to ale naštěstí odpískal hned, jen jsme nabrali vodu a jeli vstříc bouřce...

Chceš to jmenovitě? Bych se musel prohrabat GPS záznamy...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ten první byl v Au (asi 15km od Mathauzanu), ten druhý přímo v Tullnu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vida a zrovna Au se mi z těch na rakouském úseku Dunaje líbil nejvíc :-) Dokonce natolik, že jsem se tam zdržel a udělal si i výlet do okolí nalehko. Hlučnou noc jsem měl akorát u Zwetendorfu. A to nebylo kempem, ten byl nádherně tichý, ale u nedaleké atomové elektrárny si udělali sraz motorkáři a nejhorší bylo, jak si po krásné metalové muzice začli k ránu pouštět sračkoidní techno. Asi jim došel kvalitní matroš a začli hulit slámu z matrace nebo co.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.06.2016
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Trasa Brno - Vídeň je problém, ale to ujedete bez kempu.

Ve Vídni byl problém v létě s místem. Mne ještě vzali, ale skupinu Slováků poslali jinam. To bych na sklonku dne a po cestě z Valtic nerad zažil na svou kůži. Jestli vás tedy pojede více pohromadě, může být toto velmi nepříjemné. Ty kempy nejsou vedle sebe.

Vídeň - Pasov je OK. Stačil průvodce - brožurka zdarma. Značení cesty výborné a kempy v mapce označené.

Výhodou je pitná voda zdarma po cestě (pítka)(na trase Vídeň - Pasov). Voda se proveze.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: MiBo
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jé, ty jsi ze Suché?!? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ano ,Havířov-Suchá

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Zajdem v týdnu na pivo a já ti to vysvětlím... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ahoj.Zašel bych třeba do Balona ale až budu mít trošku více času.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Kempy hledám tady
    http://cs.camping.info/kempy

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Pěší turistika v Zillertalských Alpách

(CK Mamut tour)
06.07.2017, 4 dny
6 100 Kč
pěší turistika Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
03.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
17.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

179 cyklistů (26 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016