reklama

Středový motor Shimano STePS-jaký je?

Zaujalo mě MTB kolo Superior eXP 909 STePS se středovým pohonem Shimano STePS. Prosím o váš názor na tento pohon, případně i na celé kolo.
Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.05.2016
Autor: jaho
  • Re: Středový motor Shimano STePS-jaký je?

         

    Nevím jaký je letošní motor Steps,měl by být údajně silnější tedy spíše pružnější než ten loňský na kterém jsem jezdil a moc mě nenadchnul slabým zátahem a hlučností a tak jsem se rozhodl pro Bosch active a i když má papírově o 2Nm točivého momentu méně tak ten záběr do kopce je o něčem jiném.
    Letošní model by měl být silnější i když zůstal stejný točivý moment,ale ještě jsem neměl možnost se svézt.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2016
    Autor: aragon
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Středový motor Shimano STePS-jaký je?

           

      Podle údajů Shimana je pohon DU-E6000/6001/6010 výkonově pořád stejný (250W, max.500W, 50Nm). Pomíjím novinku pohon MTB.
      Ještě bych potřeboval poradit ohledně geometrie rámu toho Superioru aXP909. Zdá se mi to, že je nějaký moc natažený a má nepoměr výšky sedlovky k představci, což by znamenalo příliš nahrbený posez, nebo jen klame fotografie?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2016
      Autor: jaho
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024