Nosič na záda na SA brašny

Při debordelizaci zásob :-) jsem našel takovou věc od Sportarzenalu....je to nosič na brašny 508, lze si je dát na záda jako batoh..kdysi jsem ho snad jednou použil a tak vím, že se na něj vešly ty brašny dvě. Ale teď ať kombinuju jak chci, tak tam dám jen jednu...SA to již nenabízí, nevíte někdo jak na to, abych tam ty brašny nacpal ???

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.05.2016
Autor: highlander
  • Re: Nosič na záda na SA brašny

... a nepřekáží ti tam ten rohlík?
    Výživoví poradci by mohli vyprávět ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2016
    Autor: AV
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloturistika

Hledám: Cykloturistika
včera
30letý cykloturista se skladacím kolem Brompton,hledá cykloturistku na spolujízdy po ČR a po Světě!

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky
včera
dobrý den, hledám někoho k sobě na kolo na vyjíždění v okolí Brna i jiné oblasti ve všední dny i víkendy..

Hledám: Spolujezdkyni na pouť Slovenskem.

22.02.2017
Najde se spolucestovatelka na cestu kolem Slovenska na kole? Jedná se cca 3 týdny cestování, se spaním podle…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

98 cyklistů (6 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017