reklama

rozhovor s Do Thu Trang

http://www.lidovky.cz/cesi-se-dovedou-chovat...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.05.2016
Autor: Hrabosh
  • Re: rozhovor s Do Thu Trang

         

    Díky, je to velice zajímavé. Žijí tu s námi a přitom o nich nic nevíme. Syn mne jednou vzal do SAPA na oběd. Jídlo bylo dobré a zajímavé. Hlavní ale bylo prolézat tu ohromnou tržnici. Byl to úplně jiný svět.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2016
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: rozhovor s Do Thu Trang

           

      Ono to je taky hodně o tom, zda otevřeš své srdce. Ti zakomplexovanci, ať už tady, nebo jinde, nikdy takový pocit nezažíjí, ani kdyby 100× prolezli SAPu křížem krážem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
      • Re: rozhovor s Do Thu Trang

             

        To je teda moudro.
        To by se mělo tesat zlatým písmem...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 27.05.2016
        Autor: ronda
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 27.05.2016
          Autor: Brahma
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 27.05.2016
            Autor: ronda
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 27.05.2016
              Autor: Bobbob
    • Re: rozhovor s Do Thu Trang

           

      Do Sapy jsem jezdil i pracovně :-) v polévkárně jsem byl na origoš pho jediný bílý...super zážitek :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2016
      Autor: highlander
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: rozhovor s Do Thu Trang

         

    Vietnamce mám kolegu, akorát je to dle pasu Švýcar ,ale prima kluk .

    Ostatně česká vietnamská komunita je skutečný přínost pro tento stát, znáte někdo nějakého čecha vietnamského původu, který by neměl práci, byl na dávkách a jeho děti by potřebovali speciální péči " na začlenění" a přitom by se o tom nesmělo moc mluvit ?

    Ve třídě mého syna a na celé škole jsou čeští vietnamci premianty a většinově výborně zapadají do kolektivů, jsou úžasní týpci..

    No a už jsem to tu říkal, taková snacha vietnamka , tak to by bylo terno nejenom pro naše syny.
    Chytré, šikovné, pěkné a navíc ta "jejich" kuchyně :)

    Máme i vietnamského hráče v klubu a zase stejná historie, je to doslova radost vidět jaký je to čech a když narazím na soupeře z jiného klubu a bude to vietnamec, tak mám prakticky jistotu, že si nejenom dobře zahraju, ale že se nebude nesmyslně hádat o míčky a nebude nadávat když se mu nebude dařit...

    Prima lidi...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: rozhovor s Do Thu Trang

           

      Stejně zůstaneš v očích "spravedlivé svaté trojice" hnusným Xenofobem, s tím nic nenaděláš ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2016
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: rozhovor s Do Thu Trang

             

        Co to meleš a proč to děláš? Nějak ti nerozumím.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2016
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
        • Re: rozhovor s Do Thu Trang

               

          Už tě zase šikanujou?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.05.2016
          Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                 

            Tady vládnu víkem od popelnice já. Tak bacha na to! Hádat se to tu nebude, to téma raději zamknu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.05.2016
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                   

              Zamkni, žádná škoda téhle sračky.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.05.2016
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                     

                Když se ti tu nelíbí, tak skryj a nepřispívej.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.05.2016
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                       

                  Ty tady vyhrožiješ zamknutím ja napsal jen svůj názor, né příspěvek:-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.05.2016
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                   

              Jo to je rozumný, všechno smazat, všechno zamknout a nikomu nedovolit se ani na nic zeptat.

              Ty si sice nemohl znát vojína Kotase, ale mohl si o něm alespoň slyšet.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.05.2016
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                     

                Neříkej mi, že generalissimus pražské kavárny, Martin Kotas, nedostal modrou! Já se ho na to zeptám.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.05.2016
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: rozhovor s Do Thu Trang

                       

                  Netuším kdo je Martin Kotas, tak jsem musel chvíli hledat, abych věděl, že ten to určitě být nemoh, nejen věkem. Ale je možné, že to byl někdo z rodiny, se ho zeptej.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.05.2016
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: rozhovor s Do Thu Trang

               

          Přestaň mě šikanovat hloupejma otázkama!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.05.2016
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: rozhovor s Do Thu Trang

           

      Štěstí z Kokury? :-)) https://www.youtube.com/watch?v=1y5cPDrUAP4

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: rozhovor s Do Thu Trang

             

        Vrtá mi hlavou proč kapitán sedí na pravé straně a proč změnu kursu nevyřizuje navigátor . :-)

        Vietnamci mají rádi Japonce zhruba stejně jako Litevci Rusy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: rozhovor s Do Thu Trang

               

          Úplně stejné to mají s Číňany.

          Obecně bych se nebál říci , že všechny současně nebo historicky vůdčí národy v tamní oblasti ( Japonsko,Čína, Korea, Vietnam) se nesnáší do té míry, že u nás by se tomu směle mohlo říkat nacionalismus a po lidské stránce rasismus.

          Holt jsou taky jenom lidi :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.05.2016
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: rozhovor s Do Thu Trang

         

    ještě jsem zapomněl říci, že náš vietnamec sedí v našem " oblekovém openspacu" většinově v takových vyšívaných světlých prolamovaných mokasínech naboso .
    Prdel je, že to klidně můžou být vietnamské bačkory nebo sandály , ale to se dnes nikdo, zblblý současnou rovností, už neodváží řešit :)

    Pravdou je, že když tam v sandálech seděl kdysi český kolega, tak mu sandály vyřešili asi po třech dnech, zákazem samozřejmě :)

    Když nad tím tak přemýšlím, tak to zkusím a případně se odvolám na kolegu z vietnamu pardon z Kantonu Zug :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024