reklama

Víkendový cyklovýlet podél Moravy

Termín: 27.05.2016
Místo: Praha, Přerov, Kroměříž, Baťův kanál,...

Jedná se o víkendový pobyt, který začíná v pátek ráno cestou vlakem z Prahy do Olomouce a následným výletem. Přespává se na soukromé chatě, proto je počet míst pro účastníky omezen.
Na sobotu se plánuje asi 80 km výlet kolem Moravy a Baťova kanálu s přespáním v hotelu či chatkách. V neděli je…

Datum: 15.05.2016
Autor: DandeeFX
  • Re: Víkendový cyklovýlet podél Moravy

Schválně jsem se díval na váš web na podrobnější informace a docela mě pobavila formulace: "Pojedem zpět přímým vlakem v 15:07, 16:07, nebo 17:07 nebo 18:07 podle toho, jak budeme stíhat." Jestli jsi si nevšimla, tak všechny tyhle vlaky mají povinnou rezervaci míst pro kola, která se dá zakoupit nejpozději 2 hodiny před odjezdem vlaku z výchozí stanice. Což třeba u vlaku v 15.07, znamená nejpozději v 9:25!
    Navíc je počet míst docela omezený, např. Railjet bere jen 7 kol a klidně se vám může stát, že se do vlaku všichni nevejdete.
    Zkrátka naivní pražáci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

no no,vsichni neee

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2016
      Autor: wíla
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

a ona je on,coz to vysvetluje,chlapi moc neplanujouuu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2016
        Autor: wíla
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka/čku na kolo

dnes
Hledám kamaráda/ku na víkendové výlety na kole. Je mi 53 let a jsem z Mladé Boleslavi. Jezdím na pohodu, žádné…

Hledám: Parťáka na kolo Pardubice a okolí

18.02.2018
Cyklistka hledá parťáka 45+ z Pardubic a okolí na společné výlety.

Hledám: Někdo pohodový na společné jízdy

17.02.2018
Ahoj bikeři, hledám touto cestou někoho pohodového na společné jízdy na horském kole,najde se někdo?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (23 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (4.)

Do Ruska Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých…
Peggy | 15.02.2018

Bilance roku 2017

Nikdy jsem nepatřil k polykačům kilometrů, spíše než cyklista se prezentuji jako cykloturista, …
Stanley58 | 11.02.2018

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku (2/2)

Den šestý: kemp - Linz 27 km (M 7,5 km) Ranní obloha pod mrakem, hurá! Roman kontroluje kola a zjišťuje…
PetuVan | 23.01.2018