reklama

Test krosového kola Author Synergy 2016

Asi nenajdeme nikoho, kdo by neznal kola Author. A upřímně, není se čemu divit, popularita této značky je opravdu na místě a za dobu své existence ušel Author se svými koly (a nejen s koly) opravdu dlouhou cestu. Krosový model Synergy je toho příkladem, v nabídce značky je již řadu let, od roku 2009 na karbonovém rámu. A samozřejmě i Synergy prochází postupnou evolucí.

Datum: 15.05.2016
Autor: Redakce
  • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

         

    Z toho kola mám takový neodbytný pocit, že výrobce , snad s vidinou obrovského zisku, došel k závěru, že obsadí tolik oblíbeny segment trhu poněkud zbytečně drahé kolo za tu cenu :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

         

    Tohle kolo celkem předražené, a navíc mě zaujaly kliky: převodníky 44/32/24... na krosovém kole bych z prvovýroby upřednostnil 48/36/26, ty, co tam jsou, padnou spíš na horáka :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

           

      No vidiš to, kliky bylo to první, co jsem na treku měnil. Mám tam 22/32/42 a nemám pocit, že bych díky nim zůstával na srazu příliš pozadu :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

             

        Ale no tak to je věc vkusu každého soudruha :-)
        (já používám krossíka na delší cesty spíše cykloturistického rázu, a i když v tom jsou i kopce, tak ten velký převodník 48 zubů prostě potřebuju).
        Ale jak říkám: záleží na konkrétním soudruhovi... :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2016
        Autor: Airline
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

               

          Tak můžeš mít 48/36/22. Když už hybrid, tak úplný :o)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.05.2016
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

               

          To fakt i vyrazne pres 50 km/hod intenzivne zabiras?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.05.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                 

            když honíš náklaďák, tak potřebuješ i víc než padesát :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.05.2016
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                   

              Hm, třeba i 80, ale kolik to utočíš ty na tom trekkingu? Já mám na Favoritu dokonce talíř 52, ale i z kopce to rozjedu šlapáním tak na 55km/h a pak už mne začnou bolet nohy. Ale já nejsem nijak moc trénovaný, tak by mne zajímalo, jak jsou na tom jiní podobní amatéři.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 18.05.2016
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                     

                Na bajku 26" se z kopce na převod 44-11 dá ušlapet cca 60km/h.
                Na cyklokrosce mám 46-12 a přibližně totéž.
                Převody mi bohatě stačí.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 18.05.2016
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                     

                zatím jsem jel za vejtřaskou nejvíc něco málo přes 70, pak už jsem to vzdal, protože bych to nemusel ubrzdit :-D
                a to byla na 52/11 ještě docela přijatelná kadence

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 18.05.2016
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                       

                  Kecáš, tak rychle vétřaska nejezdí. :-)))

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 18.05.2016
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                         

                    však se taky pěkně třásla, než se na tu rychlost dostala
                    ostatní náklaďáky mi fouknou daleko dřív

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 18.05.2016
                    Autor: Bruca
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                       

                  Tak to bych měl potrénovat. Ten Autor má 28" kola a převody 52:11 jako máš ty. Tedy za náklaďákem jsem to nezkoušel, respektive mi ujede dřív, než se stačím zavěsit. Ale 70 nedám, to je jasné. Ona mi po rovině po chvíli ujede i tramvaj.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 18.05.2016
                  Autor: Brahma
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Test krosového kola Author Synergy 2016

                         

                    chce to nějaký hodně hodně naložený náklaďák, aby se pomalu rozjížděl. ale hlavně, aby ti to nemohl zašlápnout na fleku. špatný nejsou třeba lesáci s dřevem, ale tam zas člověk musí hlídat, aby nebyl hlavou hned naproti nějaké klády :-))

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 18.05.2016
                    Autor: Bruca
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024