reklama

Drtič

Už se přihlašuje

To jen info pro nás, neprotekční
:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.05.2016
Autor: ronda
  • Re: Drtič

         

    Tak šup šup ať se vejdete

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2016
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Drtič

           

      Vešli jsme se :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Drtič

             

        Hurá! :)

        Ubytování stejně jako předloni?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2016
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Drtič

               

          jj, zítra to obšlápnu.
          Budeš chtít spát zase na zápraží ? ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.05.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Drtič

                 

            Nebude-li vlastní cimérka, tak na zápraží. :-)

            Tak mne tam prosím taky nahlaš. Díky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.05.2016
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Drtič

         

    Tak nám Norové v týdnu před Drtičem předpovídají důkladné nakropení terénu. Od 7, přes 17 až do nějakých skoro povodňových 32 mm.
    Prášit by se teda asi moc nemělo...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Drtič

         

    Pro zajímavost přidám výsledkovou listinu.
    http://www.drticbike.cz/drtic/2016/listina.htm

    Počasí se vážně dost podepsalo na výsledcích a počtech těch co dojeli či nedojeli.

    Z 945 lidí co odstartovali, tak do cíle (bylo hodnoceno) dojelo "jen" 588 jezdců

    Všech 9 kontrol (celou trať) zvládlo "jen" 145 lidí, 51 mělo 8 kontrol, 58 - 7 kontrol, 50 - 6 kontrol, 52 - 5 kontrol, 89 - 4 kontroly, 59 - 3 kontroly, 81 - 2 kontroly a 3 - 1 kontrolu.
    357 !! lidí nedojelo do cíle - nebylo hodnoceno.

    Ještě se krapet pochválím za výsledek :-)
    S rondou se nám podařilo dojet na konci 1/4 všech a dost vysoko v 1. polovině těch co dojeli do cíle.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2016
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Drtič

           

      A co jste to měli prosím pěkně z počasí? Tady pořád svítí sluníčko a je kolem 35 stupňů :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Drtič

             

        Počasí bylo, jako vždy úžasné :-))
        Normálně bych něco takového nikdy nejel, ale Drtič to je fenomén, ten se prostě jede i v šílených podmínkách a říkáš si, že je to dobrý, na kole se udržíš a vidíš na cestu, protože by mohlo být ještě hůř.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2016
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Drtič

         

    Tak ještě závěrečné sčítání škod :

    K údržbě kol jsem se dostal až dneska, protože v noci na úterek mě sebral nejspíš nějakej zánět v úponu, nebo šlaše :-) levého ramene. Cokoliv přizvednout (i jen ruku) bylo za trest. Děsná bolest. Tipuju to na celodenní promáchání a zimu. Po brufenový kůře se to konečně dneska začalo lepšit. Na kolo jsem ale ještě nešel, v noci po Orlických holt bude Lelek kroužit sám...

    To by byla tělesná schránka, teď další materiální škody. Není jich moc. Vyprané kilo písku ze řetězů a kazet, "natažení" řetězů se ale kupodivu nekonalo.
    Brzdy to ale odprdnuly důkladně. Tři ze čtyř párů úplně, bráchovy přední jsem měnil v pátek před Drtičem i s kotoučem, ty vypadají ještě použitelně. Jeho zadní ale... to bych těžko popisoval. Fotky budou lepší. Akorát jsem si pro focení nevzal brejle a spolehnul jsem na makroostření. Nevyšlo to, ale něco vidět je.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Drtič

           

      Njn když vy ty brzdy moc používáte. Já jen namazal a napnul řetěz a jinak ok asi

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2016
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Drtič

             

        Téměř jsme na brzdy nešahali, bahno to stíhalo ušlajfovat samo :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Drtič

               

          Už se tomu nedivím. Mně takhle zmizely destičky cestou na jičínský lehosraz na písčité "cyklo" trase Albrechtice nad Orlicí - Běleč nad Orlicí za mokra. Taky bez brždění.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.07.2016
          Autor: Radek
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Drtič

                 

            No jóó, hradecké lesy, ty žerou destičky a řetězy ve velkým :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.07.2016
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Drtič

               

          "kdo brzdí, prohrává ..." :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.07.2016
          Autor: macikm
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Drtič

                 

            A taky "brzděj jenom srabové" :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.07.2016
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Drtič

           

      Takhle ojetý destičky jsem ještě neviděl. Kdybys je před tím závodem vyndal a jel bez nich, ušetříš! To pro příště... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2016
      Autor: Airline
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Drtič

             

        A to jsem ty zadní destičky dával nové týden před Drtičem a odjel, teda spíše odbrzdil asi 70 km v Dolomitech, takže vydržely celých asi 170 km a byly po smrti.

        Vyndáním destiček bych určitě ušetřil, ale tohle šporování nebude nic pro mě.
        To si pro nové destičku budu radši jezdit každý týden 100 km na kole :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2016
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

463 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024