Prosím o pomoc: Cube nebo Ghost?

Chtel bych si koupit horske kolo a v ramci cenove hranice pokukuji po techto dvou kolech:

http://jizdni-kola.heureka.cz/cube-aim-pro-2016/
http://jizdni-kola.heureka.cz/ghost-tacana-1-2016/

Problem je, ze se nemuzu poradit s prodejcem, protoze jedno kolo prodava jeden prodejce a druhe jeho konkurent, takze je jasne, ze kazdy mi bude tvrdit, ze prave to, co prodava je nejlepsi...

Jezdit budu prevazne na lesnich a polnich cestach, vyjimecne silnice. Delka jizdy za den kolem 15-20km, max.40km.
Predem diky za vase rady.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.05.2016
Autor: gemarbes

Nejlépe hodnocené

2 hlasy
  • Re: Prosím o pomoc: Cube nebo Ghost?

Prašť jak bouchni. Prakticky totéž. Vybírej podle barvy. A nebo radši podle toho, jak se ti na kterém bude pocitově líp sedět a jet.

Mě (ne)baví, jak už se dneska prodejci ani neobtěžují uvádět tak nepodstatný parametr, jako jestli to má kola 26", 27,5" nebo 29". Takový zpestření pro potenciálního zákazníka, může zkusit hádat podle obrázku, nebo hrát bojovku s dohledáváním na netu... :-/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o pomoc: Cube nebo Ghost?

Obojí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

včera
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (28 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016