reklama

Funkce těchto stránek

Jak Vám fungují tyto stránky? Mně se stává stále častěji, že musím zopakovat požadavek, abych se dostal tam, kam chci. Kliknu na vybrané téma a ono se neotevře a při zopakování požadavku se všechny příspěvky tváří jako přečtené. Myslím, že je to specialita těchto stránek, protože nikde jinde se mi to nestane.

[ Zpět ]
Datum: 05.05.2016
Autor: 51326
  • Re: Funkce těchto stránek

         

    Není, mně to funguje tak, jak má.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkce těchto stránek

         

    Musíš po jednom kliknutí počkat na načtení stránky a né hned klikat znova.
    Pokud klikneš podruhé je to jako by jsi to už otevřel. Proto je to jako přečtené.
    Párkrát mně to udělalo taky díky mé nedočkavosti:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funkce těchto stránek

           

      Když ten požadavek nezopakuju, tak je to seklý do nekonečna. Mám to na W10 + Explorer, napojení optika 30Mb/sec. A dělá to jen tenhle server.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2016
      Autor: 51326
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funkce těchto stránek

             

        problém je v exploreru. to totiž není prohlížeč ale virus. doporučuji nahradit jakýmkoliv konkurenčním internetovým prohlížečem.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2016
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Funkce těchto stránek

               

          Proč to tedy dělají z těch možná tisíců stránek, na kterých jsem byl pouze tyto? Spíš jsem si myslel, že to může být datovým objemem, kterej je docela rozsáhlej.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.05.2016
          Autor: 51326
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Funkce těchto stránek

                 

            Velký datový objem a hlavně mega nálož javaskriptů, které prohlížeč musí zpracovat. Ale chyba v těch skriptech není, protože na jiných prohlížečích než IE to chodí.

            [ Zpět ]
            Datum: 05.05.2016
            Autor: NightRider
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Funkce těchto stránek

                   

              V kombinaci s ne moc výkonným PC... Docela smrtelná kombinace ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 05.05.2016
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkce těchto stránek

         

    No problem... Ve FF, nejnovější verzi... A ani nikdy jindy mi to takové věci nedělalo.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkce těchto stránek

         

    Občas se mi to také sekne, ale není to nic dramatického. Většinou je to prohlížečem nebo se kousne script.

    Jakmile ale načteš téma znovu, je to jako bys stisknul F5. Proběhne reloud a když máš téma otevřené, tak to příspěvky pochopí jako přečtené.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkce těchto stránek

         

    Mám stejnej problém a taky se mně to stává pouze na těchto stránkách a nikde jinde.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Autor: krosmen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Funkce těchto stránek

           

      chemskripts, jdou po nás :) ?

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2016
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Funkce těchto stránek

             

        Mě se to taky, velmi zřídka, stává. Nic smrtelného abych vůbec začal přemýšlet proč se tak stalo. Maximálně jsem přišel o nějakou další porci informačního smetí. Konec konců, když v nějakém vláknu od mé poslední návštěvy přibyde víc než cca 30 příspěvků, stejně ho jen otevřu a zase zavřu, aby se počítadlo nepřečtených vynulovalo, kdo to má číst.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2016
        Autor: petrp
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Funkce těchto stránek

         

    Za věcné příspěvky díky. Možná by stránkám prospělo nějaký "samočištění" nestarších příspěků. Je to od roku 2003 a hrubým odhadem jen v diskuzi víc jak mega reakcí.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2016
    Autor: 51326
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024