reklama

Crossove kolo

Ahojky vsem, chtela bych nove crossove kolo tak do 10.000Kc, mate nake tipy? Diky za radu.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka)
  • Re: Crossove kolo

         

    Listovat katalogy, klikat na weby, srovnávat, prohlížet, informovat se, číst, navštěvovat obchody a udělat si v první řadě vlastní názor. Trvá 1-3 měsíce. Pak koupit vždy o něco dražší, než je horní limit financí.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (dobrá rada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crossove kolo

           

      Kdyz ja tomu vubec nerozumim, tem popisum u tech kol,takze spis se divam na vzhled:) a jezdim jen tak rekreacne, sem tam nakej vylet o vikendu a tak, takze nechci zbytecne moc drahy, ale zas ne nejlevnejsi aby se mi to hned nerozpadlo!

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crossove kolo

             

        Vidíš, nějaký názor už máš, tak vytrvej a pátrej dál. Rozhlédni se kolem sebe po kamarádech a známých, určitě se mezi nimi najde někdo kdo na kole jezdí a rád i kole řekne své. Jinak souhlasím s ,,dobrou radou"

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (papji ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crossove kolo

           

      Me to hledani trvalo skoro rok , Mezitim se mi povedlo si
      uskudlit trochu vic penez a tak jsem si koupil kolo trochu drazsi, nez jsem mel puvodne v umyslu. Osobne si myslim,
      ze vyssi prvotni investice se v prubehu pouzivani
      vyplati, krome bezne udrzby (spaliky, retez,plaste)
      nic menit. A to nejsem zadny drobecek a kolo ode mne dostava slusne zabrat.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (opux)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    Cau Katko, 100 % souhlasim s temi, co uz reagovali na Tvoji otazku, dopadl jsem s delkou vyberu i s navysenim ceny stejne.Pokud ale opravdu trvas na konkretnim doporuceni, tak se podivej treba na Kellys Axis
    (http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module... ze ma dobry pomer cena/kvalita.Docela mi ho doporucovali (i kdyz my jsme koupili drazsiho ESQUISITA).Katalogova cena je o neco vyssi nez tvuj limit, ale myslim ze se da najit i za cenu priznivejsi....Hlavne si vyzkousej spravnou velikost.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Janas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    Ahoj koukni na http://www.acstar.cz/cross04.htm
    manzelka ma uz druheho a je naprosto spokojena.
    Žadne zavady jenom jezdi.(toho prvniho menila jen z duvodu velkeho ramu) ted ma acstar oregon.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: bubak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    Taky jeden tip:
    http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006/cross...
    nebo tady:
    http://www.merida-bike.cz/index2.php
    si najdi Crossway 8500, tady je obrázek
    http://www.merida-bike.cz/bike_window06.php?img...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: LaMi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    U krossů mi "dámská geometrie" není známa, nicméně já bych doporučil pánský rám (klasický rámový trojúhelník).

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crossove kolo

           

      Ahojky, pansky ram chci urcite, jsem na to zvykla z horskeho kola ktere zatim mam. Muzes mi prosim te poradit jakou velikost ramu bych asi potrebovala, kdyz merim 172cm? I kdyz je mi jasne ze v obchode mi taky poradi:) Ale jen tak abych byla v obraze.Diky!

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crossove kolo

             

        Rám by měl být větší než u horáka.Když se postavíš rozkročmo nad rám, tak bys měla prostrčit ruku na plocho mezi rámem a rozkrokem.Někdo dělá rámy v palcích po sudých číslech,někdo po lichých,někdo jako u oblečení(XL...).Rozhodně vybírej,aby Ti kolo"sedlo" a nelituj připlatit za vyšší výbavu, pak budeš měnit jen spotřební věci. Asi taky poznáš,že crosska je pro naše ježdění nejlepší(můj názor). Krásné kilometry s novým kolem!

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ála)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crossove kolo

             

        K té velikosti rámu: já mám 175 cm a mám 20" rám jak na krossu, tak na horáku - a neměnil bych. Naproti tomu drwatson má taky 175 cm a krosse (rovněž airlineho) má 18" a taky mu vyhovuje. Na delší šlapání je podle mě lepší větší rám, na vysloveně terény zřejmě ten menší. Rozhodně se na to posaď v krámě, lze doladit i kratším - delším představcem, popř. rovným - hokejkovým zámkem u sedlovky.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2006
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Crossove kolo

               

          Dneska jsem byla v jednom obchode a zkousela jsem "18"(http://www.nejlevnejsi-kola.cz/cz/detail... a bohate to stacilo ta velikost!Ale premyslim jeste o tomhle http://www.nejlevnejsi-kola.cz/cz/detail... i kdyz vim ze to prvni je asi lepsi co se tyce prehazovacky apod,proste toho vybaveni,ale prece jen je to uz pres deset tisic,tak ja nevim,zas tak moc nejezdim,tak nevim jestli do toho mam jit!Potrebuju jeste novou prilbu, to jsou taky dalsi finance,no uvidim jak to dopadne,urcite dam vedet!

          [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    Ahoj Katko, já bych ti doporučil taky pánský rám - máš daleko větší možnost výběru toho \"pravého\" kola - a co se týče vybavení, tak si vezmi osazení alespoň Shimano ACERA. O kousek lepší je ALIVIO a potom DEORE. Obecně platí, že čím lepší řada, tím kvalitnější zpracování, o to líp se ti bude řadit a přehazovat a taky ti to déle vydrží. Tady určitě platí - příliš nešetřit. Určitě bych si ale s výběrem pospíšil, protože ještě teď jsou v obchodech nebo i na netu výrazné zimní slevy (tedy pokud chceš kolo ještě letos). Nezapomeň taky, že kolo budeš muset dovybavti různými \"nezbytnostmi\", ale to už bude záležet na tvém úsudku a na tom, kam s kolem budeš jezdit. On se hodí třeba cyklocomputer, samozřejmě osvětlení, něco na sebe, láhev, cyklobatoh, přilba apod. Vše samozřejmě nemusí být najednou. Osobně bych ti doporučil v zimních slevách Authora - Stratos nebo Reflex. Dá se sehnat i za 9 500,- a poměr ceny a kvality je myslím si velmi příznivý. Taky kola MERIDA jsou dobrý....měj se a dobře vyber !! Petr

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pietro ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    Já mám Kellyse Axis a je super, rozhodně doporučuju.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossove kolo

         

    Ahoj, taky bych chtěla poradit - chystám se koupit kolo a váhám mezi Author stratos nebo reflex a Kellys axis - můžete napsat svoje zkušenosti?
    A ještě k velikosti rámu - měřím 180 cm a v obchodě mi radili 22´, zdálo se mi to nějaký velký - byl to Stratos...
    Díky za postřehy

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (stef)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crossove kolo

           

      Ta kola jsou srovnatelná.
      Rám u Authora ale max. 21", myslím, že by ti stačila i 19" - to záleží na tom, co na tom chceš jezdit. V žádném případě se ale nenechávej ukecat s tvou výškou na 22". Author dělá rámy "dlouhý" a zničil by sis záda.
      Já měřím 176 a v době mé prenatální cyklistické nevodomosti jsem měla Authora 21" - šílený kolos. Ale bolestivě mě to vyškolilo, jak důležité je mít správně velký rám. Teď mám 19" a v poho.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crossove kolo

             

        ZničilA záda, radunko, zničilA ... jinak v poho :-).

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crossove kolo

             

        Díky za radu - ale myslím, že Author dělá sudá čísla - 20´, 22´...takže pro mě asi ta 20´...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (stef)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024