LIDL pro cyklisty VII

Mno ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.04.2016
Autor: AV
  • Re: LIDL pro cyklisty VII

Poznamenejte si do diářů datum 2.5.2016!
    http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=800

Sice nebude pneu sprej ani reflexní trubičky (do výpletu), ale zase budou "picyglisti" jako "ze škatulky".
    A cyklo-brýle také "padnou a sluší" ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě zaujal nosič na vožení balónu. Vždyť by se dal krásně využít, až pojedu do obchodu pro meloun. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Šlo by to pouze tehdy, bude-li meloun normalizovaný podle Směrnice EU, číslo ...
        8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Koupím jedině meloun až se budou dovážet ty hranaté, ten jde krásně znormalizovat a nebudu ve sporu za jakékoliv situace.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: miro5

http://www.tchibo.cz/panske-cyklisticke-spodky...
    ty asi nebudou s vložkou co?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2016
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Četl´s celý text?
      Nadpis je důležitý, ale popis (včetně materiálového složení) neméně ...
      8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kaju se :-) fakt jsem to nečetl...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Mig-all
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Nečetl a přesto rozmrazil...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Obnova šatníku 11.7.
    http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=870
    Nezapomeňte!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2016
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ta nepromokavá bunda není bohužel ani tak nepromokavá, jako neprodyšná... Takže je hezké, že sice zvenku nepromokne, ale pod ní jsem stejně mokrý z vlastního potu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2016
      Autor: Docent007
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Musím se strašně stydět. Před dávnými lety jsem NEnakoupil v Lidlu a tak už věky nemám šatník každoročně obnovovaný...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Tak bacha, aby ti kalhoty moc neprořídly :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

... už se podzim blíží,
    http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=906
    už to cítím v kříži ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2016

Asi zase půjdu nakoupit nějaké ponožky. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kromě ponožek ještě kupuju dlouhoprsté rukavice - na běžky :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: vlli2
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já už je mám delší dobu na kolo a pořád slouží, jinak bych si je zase koupila.
          Z nabídky příštího týdne jsem si vybrala granule :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jak je děláš? S rajskou?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: vlli2
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Někdy je ochutím jen troškou oleje - pro lesklou srst :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Quatsch

U nás Lídl zbourali. Špatná zpráva je, že chtějí postavit nový a ještě větší.
      Ale to bourání byl pěkný fofr. Jeden den zavřeno, druhý den okolo ohrada, pak pár náklaďáků do třídírny a za tři dny krásně vyčistěný plac.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2016
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Máš tam ještě jeden.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2016
        Autor: HonzaK

Ten je pridaleko ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dva

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Dva, oba daleko. To by ten výhodný nákup autem už zase tak výhodný nebyl :-)
          Navíc ty hradecké lídly fakt nic moc. Jsou o dost lepší prodejny.

Já si ty dva měsíce počkám co postaví za zázrak, pak půjdu nahlédnout abych věděl zda ho zařadit nebo vyřadit ze seznamu použitelných.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2016

http://ekonomika.idnes.cz/lidl-v-beroune-otevre...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Modernější a hezčí to určitě bude, dokonce to má mít snad i prodejní patro.

Co mě zaujalo, tak jsou ty záchody a umyvárny. To se bude líbit těm asi 6 bezdomáčům co mají hnízdo 50 m v roští za prodejnou. Křovin tam je víc než dost, myslím, že se nedaleký Albert několika "svých" velice rád zbaví :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Lídlovský přístup k vegetaci se jeden čas (i zde) dost probíral ...
                8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

To nedaleké křoví a roští se jim může a nemusí líbit, ale je jim to houby platný, protože není jejich a můžou akorát tak jen přihlížet, jinak by tam určitě bylo už dávno parkoviště.
                  Naštěstí to je teď už taky chráněná lokalita a tak mají úplně všichni smolíka a bezdomáči svůj klid a teď i s toaletou a umyvárnou :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
  • Re: Tacháč z Lidlu

Tacháč z Lidlu mi začal dělat to, samozřejmě po záruce, že se po cestě samovolně resetuje a začne blikat "ENGLISH" - výchozí nastavení.

Už jsem ho měl stejně jenom kvůli té teplotě, kolik najedu za rok mě nezajímá, olej v Rohloffu je nejlepší měnit jednou za rok v létě bez ohledu na kilometry.

Impulsem může být, že se samo zapne osvětlení - to nemá jiný efekt než kompletní reset, snad kromě pár týdnů, co je nová baterka. Nikdy jsem ho nepoužil, mám osvětlení vlastní.
    Chtěl jsem ho už uvnitř odpojit, ale nejde to rozlousknout.
    Další variantou může být, že povyskočí baterie z kontaktu. Naposledy se to totiž stalo, když jsem projel zatím největší díru, že se až sklaplo zrcátko.
    Tuhle vlastnost jsem chtěl prakticky ověřit a případně vyloučit - zkoušel jsem s tím mydlit o beton. Napřed volně pouštět z různé výšky, nic. Přidával jsem na síle, pořád nic, až nakonec z toho vyletěla baterka snad nadzvukovou rychlostí, tu jsem pokroucenou našel, víčko už ne.
    A pořád to nejde rozlousknout.
    Jestli nebude lepší si nějakou tu stovku připlatit ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2016
    Autor: Radek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Další tacháč...

Tentokrát ten novější, hranatý - dal jsem ho na zimního horáka do práce.
    Už po týdnu od namontování přestal fungovat drátový snímač.
    Časem přestal fungovat každý, ale žádný ne takhle rychle, když to nezažilo ještě ani žádnou sůl.
    Bylo to fakt tím snímačem - místo normálního sepnutí má jednotky až stovky kiloohmů a ukazovalo to chaoticky.

Tenhle je v záruce. Ale než všechno zas odmotávat, jenom abych dostal zpět stovku, radši jsem to na vidlici šmiknul a připájel jiný snímač - nějaký přece jenom zbyl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2016
    Autor: Radek
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

08.12.2016
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

69 cyklistů (2 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016