reklama

nevkus?

Tohle mi připomíná taxikářsko-mafiánskou grafiku ze sklonku devadesátých let.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.04.2016
Autor: Hrabosh
  • Re: nevkus?

         

    A co dělá prohlídkový vůz Terezínem v Kaprovce v Praze, loví turisty? Ty malby jsou hnusné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2016
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: nevkus?

           

      Ty si asi ještě nebyl v Terezíně, že?!?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: nevkus?

             

        Byl mockrát, ale před revolucí a nikdy v Malé pevnosti. Nechápu tvůj dotaz.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2016
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nevkus?

               

          Tak to se pak nedivím. V Malé pevnosti by ti totiž auto bylo jaksi na prd...

          Tím se ale nijak nezastávám vhodnosti výzdoby.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: nevkus?

                 

            Jen pro tvou informaci, stále ti nerozumím. Jeden z nás dvou je natvrdlý. Ale už to nech, patrně nejde o nic důležitého.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.04.2016
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: nevkus?

                   

              Reagovala jsem na tvé "...prohlídkový vůz Terezínem..." - do Malé pevnosti autem nelze a i ve Velké to na moc velké pojíždění není. Autem tak akorát dojet ke hřbitovu, jinak je to také v podstatě na pěško.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 21.04.2016
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: nevkus?

                     

                Terezín je město s dobře průjezdnými ulicemi, obrovským náměstím a kostelem s největšími vraty, jaké jsem kdy viděl. Rozhodně není žádný problém projíždět Terezínem autem skrz naskrz. Terezín není jen malá pevnost. :)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2016
                Autor: Brahma
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: nevkus?

                       

                  Bavíme se o prohlídce města a to jaksi autem nelze. Tím se tak maximálně posuneš od objektu k objektu.

                  Hele, byla to zkrátka reakce na to "...prohlídka Terezínem..." což mě zkrátka praštilo do očí jako blbost - předloni jsem si Terezín prohlédla dost důkladně zvenčí i zevnitř.
                  Ty to tak nevnímáš, tak nemá smysl se o tom dál bavit.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2016
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: nevkus?

                         

                    To máš asi pravdu. Mně se trochu posunuly dimense. Není to tak dávno, kdy jsem vozil maminku po Praze na výlet, protože už nemohla na nohy. Občas jsme zastavili a přesunul jsem jí na vozík. No a já jsem na těch berlách toho také moc nenachodil a když mne někdo vezl, tak jsem rád koukal okénkem a užíval jsem si to. I z toho auta se to nějak dá, blbě, ale je to lepší než nic.
                    Takže jsme si nerozuměli, to nevadí.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 21.04.2016
                    Autor: Brahma
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nevkus?

         

    Nevkus je dost slabý, zbytečně slušný a k nim ohleduplný slovo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: nevkus?

           

      To jen kvůli tomu, že nemohu nalézt přiléhavý výraz.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2016
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nevkus?

             

        Hnus, prasárna, tančení na hrobech.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nevkus?

         

    No to auto na mě fakt nepůsobí moc dobře, tak jsem si ty našla ty stránky, na které odkazují:
    http://terezin-private-tours.com/?page_type...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nevkus?

           

      Terezin mne to prijde jako dobre viditelna reklama, a asi to ma i ocekavany efekt...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2018
      Autor: smrt
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nevkus?

         

    děs běs, ale tohle bylo dost podobný..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: nevkus?

           

      To už je hodně staré auto.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2016
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nevkus?

             

        takové propadliště dějin :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2016
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nevkus?

               

          Tak proč to lovíš z propadliště?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2016
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: nevkus?

                 

            Ano máš pravdu, vkusné to není, ale už to dlouho není ani trochu aktuální.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2016
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: nevkus?

                   

              Narozdíl od toho věčně aktualního hesla?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.04.2016
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: nevkus?

                   

              No a ? Prostě mi aktuální událost připoměla tu neakutální.
              Kdyby se myslelo jen aktuálně jako někteří, kteří o historii slyšeli jen z nějaké politické brožurkz, tak jsme už dávno v prdeli :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 21.04.2016
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (8 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023