reklama

Zkrácení řetězu

Zdravím..pořídil jsem si BMXko. Bylo v dost špatném stavu, ale po rozebrání, vyčištění a dokoupení pár nových dílu je ok. Ovšem zjistil jsem že řetěz na tom kole je dost vytahaný. Když kolo stojí řetěz se opírá o rám. A tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost jak řetěz napnou popřípadě zkrátit doma pomocí běžného nářádí co asi každy doma má.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.04.2016
Autor: janmal
  • Re: Zkrácení řetězu

pokud nemáš nýtovačku řetězu a nechce se ti za cca stovku kupovat, tak zajdi do nějakého servisu a tam ti to určitě za padesátku zkrátí. pokud ten řetěz teda už není po smrti :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nemají BMX napínák řetězu, aby nepadal z kotouče? Jak to dramaticky popisuješ, tak bych řekl, že takto se snad řetěz ani vytahat nedá. Spíš to vypadá na upadnutí toho napínáku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Se napina posunem zadniho kola v patkach.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já bych řekl, že pokud je řetěz v takovém stavu, bude to chtít koupit nový. Radši hned, protože provoz s takovým řetězem ti ošoupe ozubená kolečka a pak budeš muset koupit i ta.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se sympaticka cyklistika

dnes
Hledám kamarádku - přítelkyni, která ráda věnuje volný čas kolu a když napadá sníh tak lyzim :) Nejvíce jezdím,…

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku
dnes
Hledám kamaráda na kolo i cykloturistiku u nás i v zahraničí. Nejlépe z okolí Rudné u Prahy. Jezdím, co to jde v…

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
včera
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (21 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | včera

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017