reklama

Zkušenosti z eurobike-Praha

Ahoj,
chci se zeptat na Vaše zkušenosti s eurobike Praha?
Jedná se mi zejména o úroveň poradenství, zda poradí opravdu vhodné kolo dle mých potřeb nebo se snaží prodat model s nejvyšší marží apod..
Díky
Kuba

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.04.2016
  • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

         

    a kdy sem hodíš ten odkaz? kdo to má jako hledat na gůůůglu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2016
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

         

    Já s nima mám dobrou zkušenost. Když jsem tam bral kolo, tak jsem s tím neměl zrovna dvakrát zkušeností (bylo to moje první); tak jsem hodně poslouchal a doufal že mě nebalamutí - zpětně ale myslím, že je to naprosto v pořádku. Poradily, dokonce mi nabídl levnější model než jsem chtěl..
    Navíc u nich již 3 roky servsuji a super.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2016
    Autor: larin123
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

           

      A který jsi chtěl a který ti nakonec poradili?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2016
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

             

        Chtěl jsem základní TREK FX model z roku 2014 ale nakonec jsem si odvezl FX 7.1. z rok staré řady - původní cena byla vyšší a přidaná hodnota moc žádná. Takže výrazná sleva pomohla v rozhodování :-) Pro mé ježdění to stačí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2016
        Autor: larin123
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

           

      no jóó ale ty jsi piča, takže tvůj názor nelze brát vážně. Osobně bych se firmě, která se potřebuje takhle zviditelnit vyhnul obloukem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2016
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

             

        Souhlas, ale oceňuji dvoufázovou reklamní akci. To tu ještě nebylo. Jeden maník založí téma a druhý maník ho potom rozvíjí. Možná se dočkáme i třífázového modelu, kdy to jeden založí a další dva v diskusi to budou rozvíjet.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2016
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

               

          Ať tak, nebo jinak, pořád nechápu, proč tohle (dobrovolně) řeší diskutující a ne provozovatel webu.

          Bilíčkovo primitivní sprostota mi vadí mnohem víc, než maskovaná reklama.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2016
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

                 

            To mas hochu blby, ja proste na tyhle reklamni srace jinej slovnik pouzivat nebudu. Se stim smir.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.04.2016
            Autor: Billicek
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

                 

            Proč se nesnaží, proč by měl, když si to dokážeme celkem dobře regulovat sami? Nebo máš pocit, že nám sem pronikají reklamy?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.04.2016
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

                 

            můj táta říkal, že piča je dobrá věc jen to nesmí být chlap. to jako bys i o mém zesnulém otci říkl, že byl primitivní sprosťák?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.04.2016
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

               

          Přesně tohle předvádí i na BF.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2016
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

                 

            No naštěstí zde jsme na tohle obezřetní. Možná že občas vylejeme s vaničkou i dítě, ale většinou se to zdaří odhalit a vykopat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.04.2016
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

             

        njn, je to nejenom piča, ale (a hlavě) pražák.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2016
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

               

          Wodleť...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.04.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

         

    Normálně na příspěvky tohoto typu nereaguji, ale můj prodejce TREKu zkrachoval, tak nezbylo než náhradní díly shánět jinde (ráfek Bontrager). S poskytnutým servisem i celkovým přístupem k věci jsem byl velmi spokojen a velmi vážně uvažuji, že pro toto kolo je zařadím mezi servismany věcí, které si neumím udělat sám. Bohužel to mám přes celou Prahu, ale dojem je opravdu velmi pozitivní.

    Pokud jde o poradenství s koupí kola, to je velká alchymie. Klíčové je odhadnout, jaké potřeby a očekávání zákazník má. Problém je, že to sami zákazníci často nevědí a jejich potřeby se s časem vyvíjejí. Samozřejmě s nárůstem kvality a logicky i ceny kola se obecně snižuje riziko nespokojenosti zákazníka v budoucnu. Je proto logické, že všichni (a nejen profesionální prodejci a servismani) inklinujeme k dražším řešením nebo alespoň k osvědčenému standardu. To je nakonec zřetelně vidět i z reakcí v diskusích na tomto webu.

    Mně s ráfkem nikdo netlačil do drahých řešení, jednání proběhlo velmi seriózně a pragmaticky. S výsledkem jsem velmi spokojen. Je ale pravda, že toho nenajezdím málo, kola si více méně servisuji sám a celkově vím, co chci. To se to pak radí takovému zákazníkovi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2016
    Autor: MiBo
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

           

      Ještě pokud jde o tento styl reklamy, je to dost trapné. Já vím, že situace na trhu není snadná. Přesto si ale myslím, že například čistokrevný reklamní článek na nějaké zajímavé téma, partnerství při nějaké akci, cykloakce pro veřejnost atd. mohou svou práci odvést a přitom nevyvolávají pochybnosti a rozpaky. Charakter a určitá úroveň nejsou kasovní trháky, ale mají svou nezanedbatelnou hodnotu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2016
      Autor: MiBo
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

         

    Já jsem s eurobikem velice spokojen, profesionální přístup ke mně, se vším poradí a vcelku dobrý ceny.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2016
    Autor: jonnys
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

           

      Ty si to taky narvi do špic, chudáčku

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

           

      Tak to naštvalo už i mě. Na začátku vlákna jsem to ještě omlouval tím, že je třeba zajímá, co si o nich lidi myslí. Ale toto už je hnus, velebnosti.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2016
      Autor: Majan
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

             

        no jo, vypadá to, že krachují a už si nemůžou zaplatit ani reklamu. podobně jako cyklospeciality, ale od těch už je tu chvíli klid, tak to třeba už mají za sebou :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2016
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

               

          Mají totiž spoustu práce s posilanim dobirek ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2016
          Autor: Billicek
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

                 

            nééééé, fakt? :-)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.06.2016
            Autor: Bruca
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti z eurobike-Praha

         

    Upřímně, jak kde, ale spíš bych se jim vyhýbal, neb i primitivní služba tady může být hodně špatné kvality.
    Tak koukám, že je jenom na Kobylkách. V tom případě je lze použít jen v případě nejvyšší nouze. Rozhodně tu na severu máme lepší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2016
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024