Seřízení přesmikače

Mán přesmikač Alivio a asi po 1000Km se mi rozladil tak, že už se nedá deřídit poze dotažením lanka. Poradte prosím jak ho správně seřídit těmi dvěma šroubky na něm. Mě se to zatim nepodařilo nikdy na 100% pořád mi v na určitejch převodech drhne řetěz. Případně napište adresu stránek, který se tomu věnujou. Diky Hajkis

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hajkis)
  • Re: Seřízení přesmikače

To jsem ale ….přesmykač se píše s Y. Ach ta vyjmenovaná slova

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hajkis)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Seřízení přesmykače

Naprosto jasný návod, jak seřídit, rozebrat a doladit přesmykač najdeš na www.bajk.cz v sekci Rady a nápady - je tam o tom několik velmi dobrých a podrobných článků.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Seřízení přesmikače

Zkus to nejdřív vyladit podle nějaký příručky, pak to můžeš dát do servisu a když ani to nepomůže, zkus udělat to co jsem udělal já - pokřivený přesmykač mi doléhal na rám a nechtěl přehodit na nejmenší převodník, vzal jsem šroubovák a násilím jej oddálil od rámu a tím jej vyrovnal. Od té doby funguje perfektně :-)

[ Zpět ]
    Datum: 25.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (iNY ([email protected]))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
dnes
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Jezdím relativně pomalu…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
včera
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

včera
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

191 cyklistů (17 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017