reklama

Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

Mam BBS02 48V 750W jen kratce,jeste se v nastaveni moc neorientuji, potrebuji mensi radu, jde vypnout asistence pri rozjezdu(pri slapnuti do pedalu se motor rozjede cca na 2-3 sekundy aniz bych pouzil akcelerator).Jde nekde v nastaveni vypnout? Chtel bych aby motor fungoval jen pri pouziti akceleratoru.Diky za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.04.2016
Autor: Detherismo
  • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

         

    Uživatelsky přes displej toto nejde, dá se to asi nastavit jedině přes programovací kabel,jedině zkuste dotaz u prodejce,někteří prodejci toto přeprogramování poskytují svým zákazníkům zdarma.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2016
    Autor: pobrdny
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

         

    A důvod?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2016
    Autor: smrtistroj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

         

    Na displeji nastavis asistenciu 0. A potom uz pojde len packa a ides ako na motorke. Aspon mne to tak ide.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2016
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

           

      Zajimavy, me to tak nefunguje.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2016
      Autor: Lubh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

             

        Potom si to bude musiet niekto nastavit cez USB kabel v PC

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

               

          kabel mam, stal me docela majlant. bud prodam kabl dal nebo nastavim kdyz mi date na pivo :-) - Praha.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2016
          Autor: floridan79
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

                 

            Diky za nabidku, az budu mit cestu do Prahy ozvu se, zatim si zvykam na tovarni nastaveni:-).....musim ale uznat ze koupi motoru jsem neprohloupil, i na asistenci 1 to ma neskutecnej tah:-)...akorat jeste dotaz, k motoru mam display C965, ale nema ukazatel spotreby ve wattech, coz mi docela vadi, delaji se 2 typy C965?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.04.2016
            Autor: Detherismo
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

                   

              ano

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.04.2016
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

                   

              Ja môžem len doporučiť preprogramovanie RJ ... motor sa dá dobre nastaviť ( podľa potrieb majiteľa )a má úplne inú charakteristiku ... na továrenskom nastavení je to fakt hrôza ( aspoň pre mňa )....

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.04.2016
              Autor: marekSk
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

                   

              Já jsem taky jezdil vloni celou sezonu na tovární nastavení, teď jsem si to dal přes zimu do servisu k prodejci,sice mě to nastavil "zdarma"(resp.si za nastavení nic neúčtoval),ale jen s podmínkou komplet.servisu kola.A za ten servis jsem dal přes tři tácy(2500,-materiál+800,-práce).Ale s tím nastavením to jezdí líp(mám odstupňované od 250W do 750W po 100W na jeden stupeň přípomoci(nastavení 9stupňů) a přijde mi to lepší-při rozjezdu a pomalejší rychlosti to nejede na tak vysoký výkon(při továrním to mělo až zbytečně velký zátah a po zvýšení rychlosti výkon klesal),a motor táhne tím nastaveným výkonem i při vyšších rychlostech,takže když dám 250W,tak výkon je tak mezi 250-350W,ale stále,i po zrychlení to prostě furt pomáhá.Jen na 1.stupeň jsem chtěl aby plyn.páčka byla jen na malou rychlost jako pomoc při vedení kola do prudkého kopce nesjízdným terénem,což se nepodařilo-na 1.stupeň to nejede vůbec.Takže kdyby bylo možno v Praze si od někoho ten kabel na pár dní za nějaký poplatek půjčit(nebo koupit a prodat dál),abych si nastavil ten výkon i na 1 stupeň na cca 150W(někdy je těch 250W moc a vypnout to úplně zase moc dřina,někdy stačí třeba v rovině jen těch 150W).Kdysi ho tu někdo prodával asi za 800,-,ale už jsem ho nestihl koupit. S tím plynem při nulové asistenci mě to prodejce vysvětloval tak, že když se to nastaví,aby to pomáhalo i při PAS-0,tak pak ten plyn zabírá při všech stupních na maximum,jeho rozsah se při změně PAS nemění.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.04.2016
              Autor: pobrdny
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

             

        Na asistenci 0 me take nejede.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2016
        Autor: Detherismo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

         

    Dobrý den,
    jak již bylo zmíněno, vše je o nastavení SW v řídící jednotce motoru.
    Nastavit se dá ledacos, asistence, výkon.
    Je však potřeba programovat s rozvahou, při neodborné manipulaci může dojít k poškození řídící jednotky.
    Vím že takové programování prování některé cykloservisy ve spolupráci s EVBIKE, jsou po celejch čechách. http://www.evbike.cz/partner/
    Co se týče displeje s možností asistence zvýšení na 0-9, tak některé starší displeje tuto možnost nemají. Displeje standardně dodávané mají ukazatal spotřeby ve W.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2016
    Autor: Pecino
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

         

    Teď je na trhu i větší borec než středovej BBS 02 (750W).
    EVBIKE bude prodávat i BBS HD (1000W). Má 160Nm.
    To bude drak :D
    http://www.evbike.cz/EVBike-Central-Kit/Sady...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2016
    Autor: Pecino
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

           

      Také za větší cenu. Mezi 750W a 1000W u střeďáku už moc rozdíl není. Tedy pokud nechci motorku. reálný dojezd s baterií 432Wh (9Ah) až 80 km . Tak to jo,to bude pravda :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2016
      Autor: smrtistroj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

             

        Baterka co dává nominálně 15A je pro motor 1000Watů úplně to optimální. To si koupím. A zrovna u EV -bike

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2016
        Autor: smrtistroj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jde u bafang bbs02 750W vypnout asistence pri rozjezdu

         

    A tady je mrtvo

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

417 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024