reklama

GoPro nebo něco levnějšího

Nazdárek, potřebuju poradit, hledám akční kameru na léto, ale nechce se mi moc za ní utrácet. Můžete mi nějakou doporučit? třeba z vlastní zkušenosti. Dík moc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.03.2016
Autor: Jonas41
  • Re: GoPro nebo něco levnějšího

Za chvilku se stavěj Marta8 a AlesekB z vedlejších kanceláří. Určitě budou mít nějaké žhavé tipy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

chudák, takhle ho setřít hned na začátku.
      ale na Aleška jsem si vzpomněl taky :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohatě stačí tato, mám ji pár dnů a jsem spokojen.
    http://www.czc.cz/c-tech-mycam-250-wide/178972...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky moc za jedinej smysluplnej koment :D kouknu na to. Jinak já mám už kameru, ale vybírám něco levnýho pro syna tak za 4k max.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2016
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

4K bude tak od 10k nahoru :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.czc.cz/lamax-action-x8-electra... tuhle používáme na motorkách video i audio je kvalitní a má spousty příslušenství

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, na tu jsem taky koukal, nevypadá špatně, asi do ní půjdu :). Jinak 4k jsem myslel jako 4000 :D noo herní pojmy :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

GoPro je sice dobrá hračka, hlavně 4 black, ale supr kamera za dobré peníze je Xiaomi Yi. Jen nezapomenout že v balení není vodotěsný kryt, ten se dokupuje zvlášť.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2016
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, ale nakonec jsem mu koupil tu X8.. a je s ní spokojen.. tak mise splněna :) díky všem, kteří se zůčastnili se smysluplnými příspěvky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2016
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

129 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017