reklama

Moravské vinařské stezky

Ráda bych Vás požádala o vyplnění krátkého dotazníku ke své bakalářské práci na téma Moravské vinařské stezky, který má za cíl zjistit spokojenost klientů s těmito stezkami. Dotazník je opravdu krátký, zabere Vám asi minutku a mně to moc pomůže!

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/54553/

Předem Vám děkuji za Váš čas a ochotu a přeji pěkný den! :)

Případně, nějaké Vaše vlastní názory na tento projekt mi pomohou a kdyby někoho zajímaly výsledky, ráda pošlu :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.03.2016
Autor: VeronikaS
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Brdech 6.-8.10.

včera
Chceš se seznámit? Neváhej a pojeď s námi 6.-8.10. na seznamovací cyklovíkend po trasách tanků a krajem zámků.…

včera
Chceš se seznámit? Neváhej a pojeď s námi 6.-8.10. na seznamovací cyklovíkend po trasách tanků a krajem zámků.…

Hledám: Ženu cyklistku k společným výjezdům na kole

Hledám: Ženu cyklistku k společným výjezdům na kole
včera
Ahoj, Jsem sportovec, padesátník, Hradečák, VŠ a nekuřák. Hledám příjemnou sportovkyni ne jen cyklistku, pokud…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

173 cyklistů (15 přihlášených)

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017