reklama

Stavba výkonného elektrokola typu Vector, Stealth, Novabikes...

Zdravím zde přítomné,

nestavěl nebo nestavíte si někdo kolo na podobném rámu s podobnými parametry jako:

http://www.vectorebike.com/
http://www.stealthelectricbikes.com/
http://www.novabikes.eu

Zatím brouzdám v teoretický vodách výkonů, elektřiny a baterií, ale rozhodně si chci něco takového dát dohromady.

Chtěl bych rychlost max do 70 km/h a dojezd max 60 - 70 km.

Vidlici a tlumič budu řešit z druhé ruky, zřejmě přes dolekop.com, stejně tak i další kolo-komponenty.

Ceny kompletních kol jsou hodně vysoko. Já bych se chtěl dostat max na 80 tis.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.03.2016
Autor: Kkozi
  • Re: Stavba výkonného elektrokolat typu Vector, Stealth, Novabike

         

    Zde elektromotorky nikdo neřeší, zkus to zde
    http://teslabike.sk/author/teslabike/page/26/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Stavba výkonného elektrokolat typu Vector, Stealth, Novabike

           

      Tak to je parádní stránka. Moc díky. Všechno tam pročtu.

      Elektromotorky? Chápu, že to možná trochu tak vypadá, ale já bych to chtěl pořád koncipovat jako kolo, necpat tam vidlici z motorky, gumy. Naopak bych tam chtěl asi dostat přehazovačku, aby se s tim po rovině dalo nějak přijatelně šlapat.

      Legislativu znám. Jen, pokud někdo něco takového staví, nebo postavil, tak se s ním rád dám do řeči, případně uvítám jakékoli informace.

      Asistovaný středový pohony mě tak nenadchly, když jsem si to zkoušel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2016
      Autor: Kkozi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Stavba výkonného elektrokolat typu Vector, Stealth, Novabike

             

        Jsou i neasistované výkonné střeďáky, tam se o nich taky dočteš:-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2016
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Stavba výkonného elektrokolat typu Vector, Stealth, Novabike

             

        Pokud s tím chceš po rovině šlapat a na motor jet jen do kopce, tak nepotřebuješ sebou vozit tak těžké monstrum. Tyhle stroje jsou zábava i proto, že na rovině frčí na motor docela svižně a přitom ještě nejsou nějak těžké. Klidně bych to koncipoval tak, že na rovině se vozit a do kopce si přišlápnout, jako na mopedu Stadion. :) Tím to alespoň nemusí mít tak silný motor a jde dolu veškerá hmotnost na motor, baterky, kola atp.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.03.2016
        Autor: Robikl
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Stavba výkonného elektrokolat typu Vector, Stealth, Novabike

               

          Když já bych právě radši, aby to do kopce jelo. Na motorové koloběžce jsem se taky musel odrážet, takže bych teď rád něco naddimenzovaného. Už to mám skoro vše vybrané. Cena bude kolem 90 tisíc.

          Uvažoval jsem třeba i právě nad Haibike apod. ale stejně mě víc nadchl ten hub motor.

          Hmotnost bude velká. Nějak s tím počítám. A šlapat po svejch taky asi nepude nějak dobře..ale když si budu chtít zamakat, tak si zamakám i na rovině :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.03.2016
          Autor: Kkozi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stavba výkonného elektrokola typu Vector, Stealth, Novabikes

         

    Já si teda nestavím ale znám jednoho člověka co je staví a prodává. Tak zjuste jeho.
    http://evracing.cz/elektrokola

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2016
    Autor: Pecino
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Stavba výkonného elektrokola typu Vector, Stealth, Novabikes

           

      Pěkné enduro motorka

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2016
      Autor: smrtistroj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stavba výkonného elektrokola typu Vector, Stealth, Novabikes

         

    Tady to žije

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024