reklama

chorvatsko - prosim poradte zastavku

Tak a je to tady... Misto sbaleni saků-paků a týdne-dvou někde v středoslovenských horách jedeme k mori. Ne na kole , ale autem :-(
Takže ted k popisu:
- jedeme +- k Splitu
- máme jediného řidiče - mne
- trest je zostřen dětmi které jsou v autě po hodině docela... no lezou na nervy

Nejeví se mi jako reálné abych to odřídil v jednom dni, musím to rozkouskovat.
Teda - udelat si nejakou kulturně- poznávací :-) přestávku spojenou s přenocováním.
Pokud jste dočetli až sem:

Prosím navrhněte mi místo / místa kde stojí za to prohlédnout si místní zajímavosti , navečeřet a přespat. (ideálně méně profláklý cíl než Plitvické jezera)

diky..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.02.2016
Autor: cibi
  • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

         

    Odkud jedeš? Pokud odněkud z "východu", tak bych v tom případě možná zvážila cestu přes Maďarsko, tam by se asi lecjaká zajímavá zastávka našla.
    Po staré silnici jsou pak ty profláklé Plitvice...
    Pokud ale se jede po dálnici, tak mi přijde, že dělat pauzu v Chorvatsku už nemá smysl; cesta tak rychle odsejpá, že než člověk by sjel z dálnice a někde se na jednu noc ubytovával, je v tom Splitu i rychleji.
    (Já jsem typ "sova", takže jsem jezdila sama se třemi dětmi přes noc. Z větší části cestu prospaly a já je v klidu odvezla. Ale pokud hrozí nebezpečí, že cestu prospí spíš řidič než děti, pak to není dobrý nápad.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2016
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

           

      Mam osobni limit cca 6-8 hodin za volantem/den
      pochopitelne s nejakymi pauzami.
      Víc uz velmi nezvládám. Cestu kterou neznám jet po tmě z dezorientačních důvodů beru jako nouzovku.

      Vyjíždím z Hradiště tak je to tak mi prestávka vychází od Graz-u nebo od slovinsko-chorvatske hranice po +- Karlovac max po Plitvické jezera.
      Jen teda chci nejaký pěkný cíl který není příliš přecpán...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2016
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

         

    potkal jsem ve Slovinsku v kempu čechy co si pochvalovali přestávku na jezeře Bohinj. Oni si tam nakonec tu přestávku protáhli na tři dny tak se jim tam líbilo. Hlavně se jim líbilo i to, že tam mohli být v kempu se psem. měli třínohého pejska.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2016
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

           

      jedli ho po částech? :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

             

        to nevím my je potkali u moře a chystali se k odjezdu ale podle toho co říkali byl pejsek z útulku po autonehodě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.02.2016
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

           

      Triglav? prý to stojí za to , ale je to hodně mimo cesty. Ale díky značím si do budoucna....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2016
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

         

    prosim, nejsou nejake dalsi tipy?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2016
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

           

      Neber to prosím jako rýpání, ale mě zkrátka není jasné, proč to vlastně hodláš podstupovat, když z toho vycházejí jen samá engativa - minimálně pro cestu tam a zpět, což jsou ale 4 dny z dovolené.
      Já se přiznám, že doborovolně bych tohle z dovolené nebyla ochotna podstupovat. Snažila bych se najít nějaký kompromis.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

             

        Po důvodech nepátrej, spíš se Tě zeptám na vhodný cíl po cestě - viz první příspěvek.
        Díky z vyjádření k tématu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.02.2016
        Autor: cibi
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

           

      https://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/vlakem...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2016
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

           

      Zkus to tady http://forum.ihvar.cz/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2016
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chorvatsko - prosim poradte zastavku

             

        díky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.02.2016
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

655 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024