reklama

Silniční kolo Trek Emonda vs. Superior RTI LTD

Máte někdo zkušenosti se silničkou: http://www.trek-bikes.cz/emonda-sl-5/p-608

Přemýšlím zda koupit tuto nebo Superiora na Ultegře: http://superiorbikes.eu/cz/bikes/detail/276

Jde mi především o kvalitu rámu. Jaký je kvalitativně rozdíl v kvalitě rámu mezi Těmito značkami?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.02.2016
Autor: uzi
  • Re: Silniční kolo Trek Emonda vs. Superior RTI LTD

jezdil jsem na emondě a stěžovat si nebudu. Se superiorem bohužel nemám zkušenosti, takže nemůžu nabídnout porovnání těhle dvou, ale teď jezdím na cannondalu a je to ještě lepší než emonda. přemýšlels o nich? třeba http://www.nakole.cz/diskuse/20498-silnicni... ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2016
    Autor: VacaMar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

OT: programátorský slovník

rekurze - viz rekurze

:-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: macikm
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chtěl dát odkaz na canondejla na altusu, ale nějak mu to nevyšlo :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Určitě bych šel do Emondy. Já jezdím na FUEL EX a jezdí se mi na něm perfektně, jezdím s ním na servis do eurobiku a spokojenost

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2016
      Autor: jonnys
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Do kteryho eurobiku? Ten v Otrokovicích stojí za starou belu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.07.2016
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky bych se přimluvil za Cannondale - buď můžeš mít SuperSix Evo levnější na 105 nebo připlatit na Ultegru, nebo šáhnout po Caad12 na Ultegre. Až na to pak hodíš nějaký pořádný kola bude to raketa ;)
      Superior sem nezkoušel, ale za tuhle cenu bych volil už značku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2016
      Autor: Michal82
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (27 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017