Kolo na ruby (1.) aneb nahlédnutí do zákulisí

„Kolo na ruby? Co je tohle zase za blbost? Už to slyším..." Tak jen chvíli vyčkejte a hned Vám vše vysvětlím.
Jelikož jsem byl v „inkriminovanou" dobu na Úřadě práce a hledal práci všude, kde se dá. Nebál jsem se, alespoň dočasně" vyzkoušet práci i v místní fabrice na výrobu/montáž jízdních kol.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.02.2016
Autor: Marťas004
  • Re: Kolo na ruby (1.) aneb nahlédnutí do zákulisí

Díky za varování, chtěl jsem nastoupit do Škodovky, abych se naučil opravit si Fábii.

Ještě, že si mě vyvedl z omylu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Kolo na ruby (1.) aneb nahlédnutí do zákulisí

Jak se zdá, na kole se ale po té zkušenosti jezdit nebojíš :o)))

Mě nezajímá, jak to funguje, důležité je, že to funguje. A koukám, že občas držet se tohoto pravidla vůbec není špatné :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
včera
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

včera
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (19 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017