reklama

For Bikes 2016

Termín: 01.04.2016
Místo: Praha, Veletržní areál Praha – Letňany, Beranových 667

7. ročník jarního veletrhu cyklistiky v pražských Letňanech.

Na své si přijdou cyklističtí odborníci, nadšenci i víkendoví jezdci. V pěti halách bude k vidění prezentace více než 300 vystavovatelů. Na největších plochách se představí kola značky Author, jejich nabídku bude možné obdivovat na 200…

Datum: 01.02.2016
Autor: Redakce
  • Re: For Bikes 2016

         

    Zase mají na webu jenom "jak se k nám dostanete" autem a MHD. A parkování pro auta.

    Zase nebude kam dát kolo? :) Kdo by taky jezdil na veletrh cyklistiky na kole, že jo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2016
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: For Bikes 2016

           

      Právě, z veletrhu se na kole odjíždí :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: For Bikes 2016

           

      Psal jsem jim tento mail. Ani přes urgenci na všechny uvedené kontaktní maily se mi neozvali:

      "Dobrý den,

      Rád bych napsal úvahu o evoluci cyklistiky, ve které bych vyzdvihnul "ekologický" trend v cyklistice, kdy nejen že kola vozíme auty, abychom se na nich někde "vyřádili", ale už se na ně autem i jezdíme dívat. Velmi by mi pomohlo, pokud byste mi mohli poskytnout nějaká statistická čísla pro porovnání tohoto trendu. Zajímavá by byla porovnání počtu návštěvníků s počty parkujících aut a parkujících jízdních kol za několik let. Je mi jasné, že zatímco počty návštěvníků a počty parkujících aut znáte velmi přesně, počty parkujících jízdních kol lze asi jen odhadovat. Možná by šlo určit počty vydaných volných vstupů návštěvníkům, kteří přijeli na kole v letech kdy tato možnost existovala a odhadnout meziroční změny celkového množství parkujících kol?

      Bylo by prosím možné dostupné statistické informace poskytnout? Zároveň prosím o informaci, zda bude možné letos získat volný vstup na FOR BIKES příjezdem na kole. Dříve jste prezentovali podporu dopravní cyklistiky tím, že kdo přijel v určitém termínu na kole, získal volný vstup. Loni již tato možnost nebyla. Zvažujete obnovení podpory dopravní cyklistiky touto (nebo jinou) formou?


      Předem velice děkuji."

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2016
      Autor: mvd
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2016

             

        Neber to prosím jako šťourání, jen se chci zeptat - posílal jsi to na organizátory For Bikes nebo na PVA Letňany?!?

        For Bikes je totiž pouze nájemcem výstavní plochy a řekla bych, že parkoviště aut patří standardně pod PVA Letňany.
        A je otázka, zda For Bikes zajímá, jak moc bylo zaplněno parkovitě a zda jim PVA Letňany tento údaj vůbec sdělí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: For Bikes 2016

               

          No, psal jsem to na uvedené kontaktní adresy For Bikes. Jsou tam přímo jména, nějací ředitelé, manažeři a další. Adresy mají doménu abf.cz.
          Ale ani jsem moc nečekal, že mi odpoví. Spíš jsem si chtěl ulevit :o)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.02.2016
          Autor: mvd
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: For Bikes 2016

                 

            :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.02.2016
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: For Bikes 2016

                   

              Je tady někdo, kdo by rád jel na výstavu, ale nechce vyrazit sám. Hledám parťáka (stejně tak pro samotnou jízdu na kole).

              Mým místem odjezdu Olomouc

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.02.2016
              Autor: Marťas004
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2016

             

        S tou slevou pro přjedší na kole je to asi problematické, poblíž je totiž stanice metra, které kola přepravuje..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2016
        Autor: Karel-ch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2016

         

    Dobrý den, mohu se zeptat, neměl by prosím někdo k mání jeden lístek, který nevyužije, případně nevíte, zda lze sehnat lístek zdarma ještě jinak, než 1 lístek z dubnového Vela? Předem moc děkuji a odměna vás nemine :)
    Prosím, ozvěte se na [email protected] :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2016
    Autor: Veru91
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2016

         

    To parkování měli asi zajištěné, vlastně už uvnitř areálu za vstupními brankami. Raději jsem si vzal staré kolo, ale nové by tam taky přežilo. I když kol tam moc zaparkovaných nebylo, ale to je pro Prahu obvyklé.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2016
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2016

         

    Na Pavla Poláka (pražský ex-cyklokoordinátor), který na kole jel evidentně z For Bikes jsem v pátek hulákal a zdravil ho. Nemohl mě poznat, s naraženými žebry už týden chodím pěšky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024