reklama

Lednová cyklojízda

Termín: 21.01.2016
Místo: Praha, náměstí Jiřího z Poděbrad

Už je to 10 let co Honzu Bouchala a.k.a. Pupa smrtelně zranilo auto na třídě kapitána Jaroše, když se Pup v pátek večer 6. 1. 2006 vracel z práce ve Sněmovní ulici.
Na lednové cyklojízdě si připomeneme Pupa jako kamaráda a kolegu, který hrál v Praze klíčovou roli při podpoře cyklistické a pěší…

Datum: 08.01.2016
Autor: Hrabosh
  • Re: Lednová cyklojízda

         

    Jindro, přijdeš se podívat na svůj pomník?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Lednová cyklojízda

           

      Když jsi tak okatě rozehrál, doufám, že nebudeš mazat ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Lednová cyklojízda

             

        Doufáš špatně. Nevhodné příspěvky mažu všude.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Lednová cyklojízda

               

          Aha, takže kdo ti nebude přikyvovat má smůlu. :-(
          Že mě to vůbec nepřekvapuje. To bude místo diskuze zase monolog.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2016
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Lednová cyklojízda

                 

            Správně. Kdo tu bude nadávat a urážet má smůlu. Nevím co by na tom mělo být překvapivého.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2016
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Lednová cyklojízda

                   

              Tak to bys měl smazat svůj hned první příspěvek.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2016
              Autor: hekynen
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Lednová cyklojízda

               

          To ale není moc hezký, využívat tragedii druhého k podjebání protivníka a pak ještě navíc k mastění ega cenzurou ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Lednová cyklojízda

                 

            Nic nevyužívám, natožpak k podjebávání. Jedu tam, tak jako každý rok. Je to deset let, tak jsem to chtěl připomenout.

            A pokud někomu chybí takt či slušné vychování... Tak má prostě smůlu, smažu ho.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2016
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Lednová cyklojízda

                   

              http://www.nakole.cz/diskuse/20359-lednova...
              V tom případě ti tohle jen nějak nekontrolovaně ulítlo, viď. A už dávno jsi to chtěl smáznout :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2016
              Autor: ronda
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Lednová cyklojízda

                     

                Co mi ulítlo? Když na něco přispěju, tak je snad normální když se zajímám co se kolem toho děje.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.01.2016
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Lednová cyklojízda

                   

              Naivo, fakt si myslíš, že je rozeženeš mazáním nevhodných příspěvků?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2016
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Lednová cyklojízda

           

      Proč to rejpání, nesmázneš to radši jako nevhodný?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lednová cyklojízda

         

    Sice bude zima jako v morně, ale kolo mám již připravené!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lednová cyklojízda

           

      Hlavně na sebe dávej pozor...nejsem si jistý kolik by se vybralo tentokrát (promiň, musel jsem ;) )

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2016
      Autor: Grille
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Lednová cyklojízda

             

        A tak to já bych věděl docela naprosto přesně, ale na to je tu expert Hrabosh. ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.01.2016
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

560 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024