reklama

Cyklo love romance movie Messengers

Prave jsem shledla japonsky film Messengers ( http://www.imdb.com/title/tt0215993/ ) a musim vam proste sdelit, ze ten film je uzasny, skvely a dokonaly :))

Ustredni postavou je Naomi (PR v oboru mody), ktera prijde o praci a jeste srazi messengera (zlomi si nohu). Dohodnou se, ze to vyridi mimosoudne ovsem za podminky, kdyz ona bude zastavat jeho job. Nasleduje plno funny scenek napr. s vycvakavanim spdecek :) a konci to soubojem s motorkarskymi messengery.
No a na uplnem konci je jedna velka cyklolaska :))
Proste musim doporucit vsem romantikum :) Ke stazeni je to na bittorentu (.torrent muzu dodat pokud by mel nekdo zajem)

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2006
Autor: wewerka
  • Re: Cyklo love romance movie Messengers

         

    Vzpomněl jsem na Tebe o víkendu - pořád jsem nemoh chodit, tak jsem sledoval televizi a dávali nějaký halový duel Evropa - Amerika v akrobacii na terénních motorkách (víš co - rozjede se, vyskočí nahoru, tam opustí motorku a zas na ní dopadne). Sice na motorkách, ale i tak to byli machři :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo love romance movie Messengers

           

      To ja zase sledoval na Markize vynikajici akcni film XXX,tam Vin Diesel vyskoci nahoru,opusti motorku,postrili par padouchu a zas na ni dopadne.Ale nejlepsi stejne bylo kdyz promlouval k predstavitelum prazske policie.Mluvil slovensky (bylo to dabovany),vedle nej stala tlumocnice a tlumocila to do cestiny.Proste super!Ale to uz je od tech kol vazne daleko :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklo love romance movie Messengers

             

        Akční filmy nesleduju od doby, co jsem koukal na nějakého van Damma, jak ve vězení dal nohy na palandu a dělal kliky na jedný ruce. Frajer! Tak jsem si řek, že to, co on, zmáknu taky - nohy na křeslo...když jsem šel podruhý nahoru, tak v tý tuce něco prasklo - byla tam dlažba - tak jsem si zlomil nos a měl z toho trochu otřes mozku, no... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2006
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklo love romance movie Messengers

               

          ;-)))
          Hlavně, že Tě neinspiroval Superman... ;-) To by ty následky mohly být trochu horší...

          [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklo love romance movie Messengers

             

        A co teprve ten akčňák, jak borec skáče na lyžích, ale ve vzduchu mu bobr hlodá lyži, takže volá mobilem o pomoc, další borec skáče za ním, za letu mu odepne ohlodanou lyži i s bobrem, připne novou a než dopadne, všechno je OK. To se můžou akční hrdinové zahrabat.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2006
        Autor: Sector
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklo love romance movie Messengers

               

          no ja nevim. me staci uma s mecem a 88 japoncu a krev :)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2006
          Autor: mdk
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklo love romance movie Messengers

                 

            To by se ti mohl libit korejsky Ong Bak 2. V jedne casti filmu hlavni hrdina nepretrzite lame vsechny mozne koncetiny. Ta scena trva tak 5-8 minut a zlomeniny jsou jedno az cca 6 nasobne.
            Pripadne pak treba Mikeho Audition. Tam pro zmenu muz dostane akupunkturu tak, ze se nemuze hybat a ona mu s klidem reze nohu ocelovym lankem (nevim proc, nevim jak to skoncilo, nemela jsem nervy to dokoukat).
            Pak pochopis, ze nejakych par japoncu s umou thurman je romanticka pohadka pro dospele :)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.03.2006
            Autor: wewerka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklo love romance movie Messengers

               

          A je to bobr nebo wewerka?
          Jo, ještě jsem v sobotu dopoledne sledoval jednu rakouskou detektivku a dost mě tam zaujala věta..."když si chci zajezdit po lese na motokrosový motorce, tak musím vedle do Čech" . To sedí.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2006
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklo love romance movie Messengers

                 

            spis bobr. anglicky beaver :)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.03.2006
            Autor: mdk
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo love romance movie Messengers

         

    hahaha. biker loupi filmy. nojo, skoda, ze sem si to neprecet driv, o vikendu sem prd delal valel se a tak (bylo na case) a po lost in translation bych si klidne dalsi romantiku dal. specielne japonskou. tak sem byl liny! :))) dik za tip

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2006
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo love romance movie Messengers

           

      Nechapu tu vetu "biker loupi filmy".
      Tenhle film tu nikdy nebude mit zastoupeni, tudiz nelze hovorit o loupezi (resp. o vzniku skody na urovni majetkove-pravni). Zvlaste kdyz jde o volne stazitelny film a jeste navic pouze pro osobni pouziti.
      Pokud bych ho chtela sirit (sireni .torrentu neni to same jako sireni vlastniho filmu) nebo kdybych ho dokonce chtela prodavat, to bych se pak dopustila trestneho cinu.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2006
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo love romance movie Messengers

         

    Tak ja poprosim o nejaky ten .torrent, bo na bittorente som nenasiel.
    Vdaka.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: tomala4
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024