reklama
Země: Belgie Belgie, Česko Česko, Francie Francie, Nizozemsko Nizozemsko

Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Cau cyklisti, prosim o radu a tipy. V cervnu mam jet v planu na MS sveta ve fotbale do Francie. Vyjet z Prahy do Stuttgartu vlakem a potom jet na kole do Lensu a dale pokracovat pres Belgii na sever do Holandska (Amsterdam) cca +/- 1000 km, takovych 14 dni aby to vyslo. Jak je to s letem s kolem, na kolik by to zhruba vyslo z Amsterodamu do Prahy? Nikdy jsem neletel s kolem (Kolo 14 kg, bagaz cca 25 kg) Slysel jsem, ze nejlepe by bylo letet s EasyJetem. Za vsechny rady a tipy predem diky..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.12.2015
Autor: Hudy
  • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

To je takovej problém si to na stránce easyjetu vyklikat? Ale abys neřekl...letenka 1222 Kč (na 28.6.), kolo 1050,- bágl do dvaceti kilo 390,-, v Tvým případě teda 2x390,- Celkem 3052,- Žlutobusem to vyjde bratru na třetinu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Tak menim nazor a pojedu nejspis Zlutakem x)) Sice to bude trvat o 16 h dele, ale vyjde to minimalne na tretinu jak rikas.. Problem s tim klikanim u me byl, protoze sem nevedel jak tam naklikat ty zavavazadla :-( Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hudy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč
Tip na letošní dovolenou

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
02.06.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Korsika cyklistická

(CK Kudrna)
07.06.2017, 13 dní
15 400 Kč
cyklistický Autobusem

Kaňony jižní Francie

(CK Kudrna)
13.06.2017, 11 dní
13 600 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Albánie

včera
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
27.05.2017
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…

Hledám: Bikera od Liberce / z Lužických hor / Praha sever

26.05.2017
1) Miluješ jízdu na biku v terénu, po trailech i po pěšinách nebo po lesních i polních cestách v našich luzích a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (21 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017