reklama
Země: Česko Česko

Krém na obličej pro dítě

Zdravim, prosim Vas muj syn, kdyz jedeme na kole tak ma neustale od vetru vzdycky uplne vysusenou pokozku. Muzete mi poradit nejakou masticku? pripadne jsem nasla tento krem - http://www.oveckarna.cz/krem-regeneracni-kidz... ale nemam zkusenosti s marihuanovymi pripravky. Dekuji moc za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.10.2015
  • Re: Krém na obličej pro dítě

používám nějakej winter krém z DM. přímo jejich značka cena cca 50,- nebo potom tohle http://www.neutrogena.de/produkte/korperpflege...
    na marihuanu má času dost a s tím mu pak poradí starší spolužáci

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Obyč Indulonu. Hydratuje, zvláčňuje, a když se trefíš do vkusu, ani nesmrdí. Používá nás ji hodně a roky, jak na opalování, tak na ksichtík při cyklo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

obyčejné vepřové sádlo je nejlepší. A není na něj alergie. A jestli si ho obohatíš květy měsíčku nebo v tom vyvaříš konopí je jen tvoje věc. Teda pro musulmany to asi nebude uplně halal ale na ty nasrat. ti ať si mažou pokožku třeba velbloudím lojem.
    jinak indulona, nivea, jelení lůj jsou taky dobré.
    a úplně nejlepší je tulení či velrybí tuk.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Klasická Nivea. Alespoň v naší rodině se nic jinýho lépe neosvědčilo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: krosmen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden ČR

Jiří Štekl
• 70 nejnovějších rozhleden České republiky • vložena mapa VŠECH rozhleden ČR
Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska
včera
Hledám parťačku na cyklozájezd do Rakouska hvězdicově podél Enže.Termín neděle až středa 18.-21.6.2017.Cykliska …

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

včera
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

28.05.2017
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (21 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017