reklama
Země: Česko Česko

Krém na obličej pro dítě

Zdravim, prosim Vas muj syn, kdyz jedeme na kole tak ma neustale od vetru vzdycky uplne vysusenou pokozku. Muzete mi poradit nejakou masticku? pripadne jsem nasla tento krem - http://www.oveckarna.cz/krem-regeneracni-kidz... ale nemam zkusenosti s marihuanovymi pripravky. Dekuji moc za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.10.2015
  • Re: Krém na obličej pro dítě

používám nějakej winter krém z DM. přímo jejich značka cena cca 50,- nebo potom tohle http://www.neutrogena.de/produkte/korperpflege...
    na marihuanu má času dost a s tím mu pak poradí starší spolužáci

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Obyč Indulonu. Hydratuje, zvláčňuje, a když se trefíš do vkusu, ani nesmrdí. Používá nás ji hodně a roky, jak na opalování, tak na ksichtík při cyklo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

obyčejné vepřové sádlo je nejlepší. A není na něj alergie. A jestli si ho obohatíš květy měsíčku nebo v tom vyvaříš konopí je jen tvoje věc. Teda pro musulmany to asi nebude uplně halal ale na ty nasrat. ti ať si mažou pokožku třeba velbloudím lojem.
    jinak indulona, nivea, jelení lůj jsou taky dobré.
    a úplně nejlepší je tulení či velrybí tuk.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Klasická Nivea. Alespoň v naší rodině se nic jinýho lépe neosvědčilo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: krosmen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: kamaráda na kolo

včera
Hledám kamaráda na kolo a jiné aktivity.Ve dvou to je veselejší.

Hledám: kamarádku

včera
Kamarádku na příležitostnou spolujízdu v okolí Říčan a Voděradských bučin a taky na povídání. Už mě (sportovní 55+…

Hledám: Parťáka 50+ Praha-Západ

18.04.2017
Zdatnějšího parťáka 50+ pro vyjížďky po práci i celodenní výlety. Někdy jezdím svižnějším tempem pro kondici,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (14 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017