reklama

Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

 
Loňský týden v Nízkých Tatrách nás namlsal tak, že se letos vracíme. Naší letošní základnou je Mýto pod Ďumbierom, malá vesnice pod jižním hřebenem, kterému vévodí nejvyšší vrchol Ďumbiér. V Praze vrcholí srpnová vedra, tak je nejvyšší čas prchnout do hor, kde noční teplota oproti městu trochu…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.10.2015
Autor: HMS
  • Re: Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

         

    fotky jsou tady

    http://kockoslon.rajce.idnes.cz/Nizke_Tatry_z...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2015
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

           

      Tak to už je pro mě daleko lepší (prohlédla jsem si i vlak), neboť většina zeměpisných názvů v textu je pro mě neznámá, v něm jsem jen vnímala cesty nahoru a dolů.
      Ale jste dobří - "spíme celé dopoledne", přitom "každou půlhodinu bijí věžní hodiny". To bych nespala ani v noci :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2015
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

             

        ono bylo přes den dost vedro a přeci jen každý výlet byl docela namáhavý, večer pivko a hodiny jsem slyšela fakt jen občas. kostel byl zvláštní, uvnitř žádná výzdoba a každý večer se v něm svítilo skoro do půlnoci, sice jsem byla zvědavá, proč se tam svítí, ale nikdy se mi nechtělo jít se podívat. kopců bylo za den dost.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2015
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

         

    Nízké Tatry jsou pěkné, obdivuji Vás, že jste tam vyrazili s koly. My do slovenských hor jezdíváme radši na pěší putování. A zrovna přechod hřebene Nízkých Tater jsme šli před dvěma lety - z Donoval do Telgártu. I to vedro bylo podobné. Vzpomínám si, že na Královej Holi bylo kolem poledne 30 stupňů a po sestupu dole v Telgártu 42!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2015
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

         

    Díky moc za osvěžení paměti. Nějak tyhle kraje v poslední době zanedbávám, musím to napravit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2015
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nízké Tatry z jihu - srpen 2015

         

    Pěkně jste pojezdili, jen co je pravda. Dokonce i mapu jsem vytáhla.
    A pěkně jsem si zavzpomínala -v roce 2003 jsme bydleli na hájovně Tri vody v Osrblie nad Hroncom.
    A dokonce jsme jeli i tím vláčkem do Čierneho Balogu - dodnes si vzpomínám, že jsme si tam pak dali halušky a žinčicu :o)))
    http://www.bbcc.cz/OAJ/2003/0816_3vody/18/main.htm

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024