reklama

Milenecký defekt

Dnešní den byl možná poslední s relativně solidním počasím. Sice foukal studený vítr od východu, takže ani sluníčko na modré obloze bez mráčků nevytáhlo sloupec teploměru nad desítku, ale silnice byly suché, provoz minimální a tak jsem se vydal na projížďku kolem Nýrské vodní nádrže. S foťákem. U…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.10.2015
Autor: zdenek_01
  • Re: Milenecký defekt

Já bych se svou neschopností opravit defekt (vyměnit duši) moc nechlubil. Není totiž čím. Tobě podobní jen otravují a využívají ty poctivce, kteří se s náhradní (odpovídající) duší, pumpou atd. trvale tahají. Proto rád pomůžu na cestě někomu s opravou, ale jakmile vidím, že je to jeden z těch vyžírků, nechám ho ať si poradí sám. Třeba si to bude pamatovat a na cestu se příště připraví trochu líp.

figur

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2015
    Autor: 66647
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13

no já nevím... dřív jsem lepení, duši a pumpičku taky nevozil. a nepřinutilo mě ani to, když jsem pak musel tlačit 10 km do školy :-D
      až těch 20 km, co jsem musel tlačit o nějaký rok pozdějc :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Člověče, buď jsi četl něco jiného, anebo tě jeblo - o čem to tady píšeš? A jak poznáš vyžírku od člověka, který je na kole začátečník a nenapadlo ho si tuhle výbavu pořídit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty nejsi žádný začátečník - sám píšeš o šesti letech, předpokládám na kole (+web). A i ten začátečník ví, že defekt na kole je běžná věc, se kterou se počítá. V autě máš asi taky rezervu, dojezdový kolo nebo soupravu na opravu a nejen proto, že je to někde v povinný výbavě, ale proto abys dojel. Na kole mám najeto možná i 100 tis. km a pár lidí jsem taky potkal. Takže vím, o čem mluvím, i když se ti to zjevně nelíbí. A když nejsi začátečník, tak...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: 66647
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Holt seš kofr, v okamžiku, kdy jsi jel svůj první kilometr z těch sto tisíc, věděl jsi co a jak... Jeden ti může jen závidět ;-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobří lidé ještě žijí a lakomci bohužel taky :-( Každopádně každému se to může stát,vozím s sebou dvě náhradní duše (na cestě jen měním a pak doma lepím),už se mi ty dvě i párkrát vyplatily, když je smůla... Zrovna předevčírem jsem chtěl jet naproti přítelkyni na nádraží,sednul na kolo,jednou šlápnul a kolo dřelo o rám. Myslel jsem, že jsem jen špatně utáhnul šrouby, ale ejhle-prasklá osička!Štěstí,že hned u baráku,stát se to někde dál, tak jdu pěšky,náhradní osu s sebou dosud nevozím,asi bych měl začít.Každopádně nikdo nevíme,co nás může cestou potkat,my slušní si pomůžeme a na lakomce jednou dojde!PS:o existenci galuskových ventilků jsem jakési povědomí měl,ale že je menší díra v ráfku jsem taky netušil, naštěstí jsem to zjistil ještě doma, protože jsem u nového kola chtěl dát silnější pláště,tak jsem koupil i silnější duše,ale s autoventilkem,který se mi zdál spolehlivě prověřený.A když jsem ho ráfkem neprostrčil,tak jsem se taky divil,naštěstí to bylo doma:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.10.2015
            Autor: pobrdny
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

Autor: radka

Myslím, že naštěstí takových jako ty bude značná menšina.
      A doufej, že nebudeš potřebovat pomoc, snadno by se ti mohlo stát, že potkáš někoho jako si ty.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Já na tom býval podobně, akorát místo duše jsem vozíval jen lepení. Teprve když se mi jednou rozsypal ventilek a domů to bylo přes 25 km, začal jsem vozit i duši. Jinak zdravím cyklistu krajana :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2015
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

130 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017