reklama

Milenecký defekt

Dnešní den byl možná poslední s relativně solidním počasím. Sice foukal studený vítr od východu, takže ani sluníčko na modré obloze bez mráčků nevytáhlo sloupec teploměru nad desítku, ale silnice byly suché, provoz minimální a tak jsem se vydal na projížďku kolem Nýrské vodní nádrže. S foťákem. U…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.10.2015
Autor: zdenek_01
  • Re: Milenecký defekt

         

    Já bych se svou neschopností opravit defekt (vyměnit duši) moc nechlubil. Není totiž čím. Tobě podobní jen otravují a využívají ty poctivce, kteří se s náhradní (odpovídající) duší, pumpou atd. trvale tahají. Proto rád pomůžu na cestě někomu s opravou, ale jakmile vidím, že je to jeden z těch vyžírků, nechám ho ať si poradí sám. Třeba si to bude pamatovat a na cestu se příště připraví trochu líp.

    figur

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2015
    Autor: 66647
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -14
    • Re: Milenecký defekt

           

      no já nevím... dřív jsem lepení, duši a pumpičku taky nevozil. a nepřinutilo mě ani to, když jsem pak musel tlačit 10 km do školy :-D
      až těch 20 km, co jsem musel tlačit o nějaký rok pozdějc :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2015
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Milenecký defekt

           

      Člověče, buď jsi četl něco jiného, anebo tě jeblo - o čem to tady píšeš? A jak poznáš vyžírku od člověka, který je na kole začátečník a nenapadlo ho si tuhle výbavu pořídit?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2015
      Autor: zdenek_01
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Milenecký defekt

             

        Ty nejsi žádný začátečník - sám píšeš o šesti letech, předpokládám na kole (+web). A i ten začátečník ví, že defekt na kole je běžná věc, se kterou se počítá. V autě máš asi taky rezervu, dojezdový kolo nebo soupravu na opravu a nejen proto, že je to někde v povinný výbavě, ale proto abys dojel. Na kole mám najeto možná i 100 tis. km a pár lidí jsem taky potkal. Takže vím, o čem mluvím, i když se ti to zjevně nelíbí. A když nejsi začátečník, tak...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.10.2015
        Autor: 66647
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Milenecký defekt

               

          Holt seš kofr, v okamžiku, kdy jsi jel svůj první kilometr z těch sto tisíc, věděl jsi co a jak... Jeden ti může jen závidět ;-).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.10.2015
          Autor: zdenek_01
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Milenecký defekt

                 

            Dobří lidé ještě žijí a lakomci bohužel taky :-( Každopádně každému se to může stát,vozím s sebou dvě náhradní duše (na cestě jen měním a pak doma lepím),už se mi ty dvě i párkrát vyplatily, když je smůla... Zrovna předevčírem jsem chtěl jet naproti přítelkyni na nádraží,sednul na kolo,jednou šlápnul a kolo dřelo o rám. Myslel jsem, že jsem jen špatně utáhnul šrouby, ale ejhle-prasklá osička!Štěstí,že hned u baráku,stát se to někde dál, tak jdu pěšky,náhradní osu s sebou dosud nevozím,asi bych měl začít.Každopádně nikdo nevíme,co nás může cestou potkat,my slušní si pomůžeme a na lakomce jednou dojde!PS:o existenci galuskových ventilků jsem jakési povědomí měl,ale že je menší díra v ráfku jsem taky netušil, naštěstí jsem to zjistil ještě doma, protože jsem u nového kola chtěl dát silnější pláště,tak jsem koupil i silnější duše,ale s autoventilkem,který se mi zdál spolehlivě prověřený.A když jsem ho ráfkem neprostrčil,tak jsem se taky divil,naštěstí to bylo doma:-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.10.2015
            Autor: pobrdny
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 13.10.2015
      Autor: radka
    • Re: Milenecký defekt

           

      Myslím, že naštěstí takových jako ty bude značná menšina.
      A doufej, že nebudeš potřebovat pomoc, snadno by se ti mohlo stát, že potkáš někoho jako si ty.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2015
      Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Milenecký defekt

         

    Já na tom býval podobně, akorát místo duše jsem vozíval jen lepení. Teprve když se mi jednou rozsypal ventilek a domů to bylo přes 25 km, začal jsem vozit i duši. Jinak zdravím cyklistu krajana :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2015
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024