reklama

Expedice Blaník 110

Po loňské, vydařené Expedici Šumava 108 bylo jasné, že nás letos se sousedem Pepou bude čekat Expedice 110. Ale otázkou bylo kam. Nakonec jsme zjistili, že více než dva dni z toho letos nekoukají a tak moje plánování bylo ještě o to složitější.Ono obecně, někam vyrazit, to je to poslední, ale…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.10.2015
Autor: Stanley58
  • Re: Expedice Blaník 110

Ano, složitější plánování, když je málo času a člověk touží po nějaké pořádné expedici, na kterou stačí třeba jen ty dva dny. A lepší hic než trvalý déšť. Ať vám tradice expedic vydrží hodně dlouho.
    Taky jsem si letos vyfotila podobné autíčko, které je zaparkované v ráji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice Blaník 110

Když jsi vzpomněl ty bolševiky, za jejich éry taky nebylo kde nabrat tekutiny - a dneska je to stejný...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Autor: zdenek_01
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…

Hledám: spolujezdkyni na občasné nenáročné cyklovýlety

včera
, podle nálady zajedeme i dál Spíše se kochám než uháním. Sdílená radost je dvojnásobná

Hledám: Kamarádka na kolo

včera
Nenajde se partačka na výlety do 36 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

137 cyklistů (5 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017