Expedice Blaník 110

Po loňské, vydařené Expedici Šumava 108 bylo jasné, že nás letos se sousedem Pepou bude čekat Expedice 110. Ale otázkou bylo kam. Nakonec jsme zjistili, že více než dva dni z toho letos nekoukají a tak moje plánování bylo ještě o to složitější.Ono obecně, někam vyrazit, to je to poslední, ale…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.10.2015
Autor: Stanley58
  • Re: Expedice Blaník 110

Ano, složitější plánování, když je málo času a člověk touží po nějaké pořádné expedici, na kterou stačí třeba jen ty dva dny. A lepší hic než trvalý déšť. Ať vám tradice expedic vydrží hodně dlouho.
    Taky jsem si letos vyfotila podobné autíčko, které je zaparkované v ráji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice Blaník 110

Když jsi vzpomněl ty bolševiky, za jejich éry taky nebylo kde nabrat tekutiny - a dneska je to stejný...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Autor: zdenek_01
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

179 cyklistů (25 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016