reklama

Kiddy Van 101

Chtěla bych se zeptat,zda má někdo zkušenosti a jaké s vozíkem pro dvě děti Kiddy Van 101.V obchodě mi ho prodavač docela rozmlouval,že není dost komfortní.Díky

[ Zpět ]
Datum: 23.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Navrc)
  • Re: Kiddy Van 101

         

    Ahoj,
    přidávala jsem hodnocení tohoto vozíku do recenzí těchto stránek. Můžeš mrknout tam. Jinak jsme s ním v létě najeli 2 752km (www.livepla.net/ctamatpatky.php), doplnili jsme jen polštářky pod zadky :-) a děti si to náramně užívaly. Letos se chystáme do Rumunska.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2006
    Autor: Kateřina
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kiddy Van 101

         

    Problem s Kiddy Vanem je v tom, ze ma jen malinka kolecka a zadne odpruzeni. S nim se pak vymele kazda dira a dost to drnca. Lepsi asi bude nektera levnejsi varianta voziku treba od Azubu. A je to navic ceska firma. www.azub.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (-honza)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kiddy Van 101

           

      Achjo, furt jen Azub.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Krack)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kiddy Van 101

             

        Kdo umi umi, a je dobre nakupovat u lidi, kteri svemu jobu rozumi...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (marian ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kiddy Van 101

             

        Azub umí? A co? Vozíky Wave které prodávali byly špatné a oni je teď nechtějí reklamovat. Prý u nových se to nestane.... Taky řešení. Konstrukční vadou došlo k poškození, sami to přiznají, ale do opravy se jim nechce. FAkt "dobrý" obchodníci.

        Známej chtěl koupit kolo a oni mu cpali ten nejdražší model, jen kvůli prachům a přitom jemu vyhovoval jiný bike za nižší cenu. Ale nasraný byli pěkně.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Krack)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kiddy Van 101

               

          Nevím, jak to u Azubu chodí s reklamacemi u přívěsných vozíků. Nicméně případné reklamace u kol řeší s největší snahou o spokojenost zákazníka. Taková má zkušenost. Pokud si někdo vybere laciný vozík i přes jejich doporučení o zakoupení dražší a bytelnější verze a jede s ním pak sjíždět Skalisté hory, nemůže se divit, že to vozík nevydrží. Podobné je to i s koly. Pokud si tedy - i přes doporučení Azubu o vhodnější dražší verzi kola – zakoupil tvůj známý levnější variantu, koleduje si tím nepřímo i o to, že pokud bude používat toto kolo např. v nevhodném terénu, bude muset pak řešit další reklamaci - a možná i neúspěšně. Osobně si myslím, že mu dražší kolo nedoporučovali z důvodu většího „napakování“ se sama sebe, ale z důvodu větší vhodnosti dražší verze pro účely jím prezentovaného budoucího využití tohoto kola. Proto nevidím ani důvodu, proč by měli být naštvaní, že si koupil nakonec levnější kolo. Je to přeci každého věc, jaký si vybere model, na jaký má a jaký se mu líbí – navíc na něm může i časem obměnit osazení dle zvýšení svých potřeb a nároků na toto kolo. Azub, pokud vím, nabízí i možnost zakoupení pouze rámové sady u lehokol a každý pak at´ si na to „navěsí“, co chce. Třeba mlýnek na maso dozadu na nosič. Pokud by jim šlo o to, prodávat jen drahé modely, tak:
          1/ by tuto možnost volby pouze rámové sady vůbec nenabízeli.
          2/ by jim muselo být jasné, že v malých a chudších poměrech českých nic neprodají.
          3/ nebudou vyvíjet a nabízet novou řadu dostupných lehokol pro širokou vrstvu s označením ForAll se základním laciným osazením se snahou o relativně nejnižší možnou cenu a tudíž všeobecnou dostupnost.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2008
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kiddy Van 101

                 

            Já u azubu reklamovala Burleye - kvůli prodřeným bokům, dodali špatně vypletené kola a neměla jsem žádný problém. Nakupovali jsme tam víc věcí a jsme s jejich přístupem velice spokojení.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.04.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Roňa)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kiddy Van 101

           

      Kupoval jsem K.Van když byl prckovi asi rok a to proto, že jsem chtěl ušetřit 5táců oproti croozru. Naopak jsem ty prašule vyhodil oknem. Malá kola,malá okna,vzpřímený posez, takže když malej usnul, tak se mu tam hlava klimbala podobně jako na cyklosedačce.Navíc je nehezky hranatý,asi jako Azub. Takže po měsíci jsem šel koupit ten croozer. S ním maximální spokojenost. Prcek může spát jak chce, a je to i kára na kterou se dá koukat. 101 odpočívá na půdě,tak kdyby jste ho někdo za trojku chtěl.........

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kudrnáč ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kiddy Van 101

             

        My jsme měli,taky takový ten no name dovezený z Dánska a prodali jsme ho právě jak píšeš kvůli tomu vzpřímenému posezu.
        Myslím, že o starší vozíky je taky zájem tak ho později nebude problém prodat, tak jsem k penězům za starý vozík něco přidali a koupili jiný.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2008
        Autor: edik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

318 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024