reklama

Nejlepší vtip XXXII

Klidně posílejte další.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.10.2015
Autor: Hrabosh
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Jasně, abys to mohl mazat... Hovno, nasrat, zakládám si VLASTNÍ!!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2015
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    https://youtu.be/MYjeWGH8Z1c

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Vzdušná podpora.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    .

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 07.10.2015
    Autor: hekynen
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Polomáčené.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.10.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    .

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Syn se ptá otce:
    Jaký je rozdíl mezi teorií a praxí?

    Otec odpoví:
    Jdi se zeptat matky, zda by dala sousedovi za tři miliony.
    Matka odpoví, že ano.

    Teď se jdi zeptat sestry, zda by to udělala za tři miliony taky.
    Sestra odpoví, že taky.

    No vidíš, teoreticky máme šest milionů, ale prakticky máme doma dvě kurvy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2015
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Už trochu postarší, asi ale stále platný :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2015
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Až půjdu do důchodu, budu žít ze svých úspor.
    Co však budu dělat druhý den, to fakt netuším.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2015
    Autor: miro5
    Hodnocení: +17 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Z přeposílaného mailu ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Jak vyrobit kostku v kostce v kostce https://www.facebook.com/qualimetro.cursos...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2015
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Dámy, s minisukněmi opatrně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    NOVA: tři šokující zprávy:

    1. Devítiletý chlapec zachránil život farářovi - našel mu bulku na přirození.

    2. Psychopat napustil jedem peníze, které daroval na dětské domovy.
    Zemřelo 20 poslanců, dva starostové a jeden ministr.
    Žádné dítě zatím nebylo ohroženo.

    3. Zřítil se Boeing 747 plný Romů. Obě rodiny drží smutek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2015
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      Nešťastnou náhodou se zřítil obytný dům ve kterém bydlelo hodně romských rodin, ale i nemálo gadžových. Když příbuzní zjistili že zahynuli všichni rómové a žádný gadžo tak se sebrali a šli houfně na obecní úřed zjistit jak je to možné. Kompetentní úředník po několika telefonech jim sdělil co zjistil : "Protože všichni byli v práci".

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.11.2015
      Autor: miro5
      Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    S pomocí gynekologa specializovaného na plodnost se jedné šedesátileté ženě podařilo porodit dítě.
    Když se dostala domů z porodnice, všichni příbuzní ji přišli navštívit, aby se podívali na nový přírůstek v rodině. Když chtějí dítě vidět, novopečená maminka povídá:
    "Ještě ne."
    O chvilku později se ptají znova a maminka zas: "Ještě ne."
    Za chvilku se ptají potřetí a maminka povídá: "
    Ještě ne, až bude plakat."
    "A proč až bude plakat?"
    "Protože jsem zapomněla, kam jsem ho dala."

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2015
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Plne obsazene letadlo roluje ke startu. Tesne pred startem se zastavi a po hodine stani pokracuje dal. Letuska informuje nervozni cestujici. Vazeni cestujici omluvte prosim male spozdeni, ale kapitanovi se nezdal hluk vychazejici od praveho motoru. Hodinu nam trvalo, nez jsme nasli kapitana, kteremu je to uplne jedno.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2015
    Autor: tespa
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    https://www.facebook.com/primacool/videos...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2015
    Autor: tespa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      on je normálně dostal :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.11.2015
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Maruška potká dvanáct měsíčků a poprosí je o jahody.
    „V pořádku, Maruško, dostaneš je, ale nás všech devět tě pomiluje.“
    „Jak to, že jenom devět, vždyť je vás dvanáct?“
    „No to ano, ale červen, červenec a srpen jsou teplý.“

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2015
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    http://neviditelnypes.lidovky.cz/chtip-americky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2015
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Právě jsem se vysprchovala, stála nahá před zrcadlem a stěžovala si manželovi, že mám příliš malá prsa.
    Místo toho, aby mi jako obvykle řekl, že to není pravda, překvapivě přišel s návrhem.
    "Pokud chceš, aby se ti zvětšila prsa, vezmi kus toaletního papíru a pár sekund se jím mezi nimi tři."
    Rozhodnuta zkusit cokoli, utrhla jsem kus toaletního papíru a stojíc před zrcadlem, třela jsem se jím mezi prsy...
    "Jak dlouho to mám dělat?" zeptala jsem se.
    "Zvětší se ti během několika let," odpověděl manžel.
    Přestala jsem, "Skutečně si myslíš že když se budu třít toaletním papírem mezi prsy, za několik let se mi zvětší?"
    Bez zaváhání odpověděl: "Na tvůj zadek to účinkovalo, ne?"

    Stále je naživu a po dlouhodobé terapii snad bude opět schopen chodit.
    Zdá se ale, že jíst bude do konce života pomocí slámky.
    Pitomý, pitomý, pitomý chlap!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2015
    Autor: miro5
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Stařenka byla velmi známá pro svůj imán (víru) a její sebevědomí o tom hovořit. Stávala před svým domkem a říkala: "Alhamdulilláh - Alláh buď pochválen" všem, kteří kolem ní prošli. Vedle žil jeden ateista, který se pokaždé tak rozzuřil, že zakřičel: "Není tu žádný Bůh!!" Těžká doba dopadla na stařenku a modlila se k Alláhu, aby ji pomohl. Modlila se během nočních modliteb hlasitě: "Ó Alláhu, potřebuji jídlo! Jsem v těžké situaci, prosím Pane, prosím Pane, pošli mi nějaké potraviny!!" Ateista ji náhodně zaslechl modlit se a rozhodl se,že si z ní udělá legraci. Druhého rána, když stařenka vyšla před dům, uviděla velikou tašku s nákupem. Vykřikla: "Alhamdulilláh, chvála buď Alláhu!" Na to soused vyskočil z keře a řekl: "Ha! Řekl jsem vám, že není žádného Boha. To já jsem ten nákup koupil a ne Bůh!" Stařenka začala skákat nahoru a dolu, tleskat rukama a jásat: "Alhamdulilláh wa šukrulilláh, chvála a díky Alláhu! Nejen že mi poslal nákup, ale taky nechal ďábla za něj zaplatit!"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2015
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      Už aby se hrabosh vrátil a tvoje výtrusy smáznul.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
      • Re: Nejlepší vtip XXXII

             

        To je legrace jak fanatici reagují na vtipy z islámského webu české muslimky které mají dokázat, že i muslimové mají smysl pro humor.

        Opět se prokázalo, že vy jste úplně mimo a klidně by jste smazal i normální vtip, který rozesměje muslima i muslimku a byl publikován na muslimském webu

        Je vidět, že vám nejde o téma, ale o to kdo s ním přijde.

        Ta muslimská paní ten vtip uvedla rozumně:

        Mají muslimové smysl pro humor? Těžko hovořit za všechny, ale u nás doma jsme veselá kopa. Vtipkování muslimů, tak jako všechno jiné, má svá pravidla. Pravidlem č. 1 - nelhat ani z legrace. Proto jsou naše vtipy spíše podobnější komedii a humoru na které jsou zvyklí v sev. Americe. Je to humor pramenící z reality. Pravidlo č. 2 - všeho s mírou i vtipkování.

        No, ale dost povídání a přidávám nějaké ty vtipy. Věřím, že se mezi vámi najdou takoví, kteří se tomu budou ještě dlouho dobu smát. A pro ty ostatní, kterým to nedojde ... raději si kupte Trnky Brnky.




        Více zde: http://islamcz.webnode.cz/news/islamske-vtipy/


        No a šíravník by to nechal smazat protože česká muslimka měla smůlu, že vtip z jejího webu jsem sem dal já...

        A to jste se ještě ani neomluvil za lži.

        No já doufám, že hrabosh se fanatikem jako vy nenechá ovlivnit a muslimský vtip nesmaže..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2015
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Nejlepší vtip XXXII

               

          Já doufám že jo, protože jsi s tím islámem i lhaním otravný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.11.2015
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Nejlepší vtip XXXII

                 

            Hrabosh tvrdí, že maže osobní útoky ale předpokládám, že vás tady nechal jako exemplární příklad jak osobních útoku, tak nepochopení slova tolerance...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.11.2015
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Nejlepší vtip XXXII

                   

              Nevím jak Hraboshovi, ale mně vadí, že tady už islám dávno zvítězil.
              Jste podělaní až za ušima, díky čemuž už nejste schopni normálně diskutovat o cyklistice.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.11.2015
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Nejlepší vtip XXXII

                     

                Jednou Nasredin Hodža byl se dvěma přáteli na bazaru a bavili se spolu. Náhle přijel krásný kočár, koně zastavili a z kočáru vystoupil velkovezír. Když uviděl otrhané muže řekl: „Dnes mám dobrou náladu a proto vám splním každému jedno přání.“
                A obrátil se k prvnímu a řekl: „Co si přeješ?“
                A ten řekl: „Já si přeji mít vlastní palác!“
                „Dobře,“ pokývl velkovezír.
                „A já si přeji mít takový pěkný kočár, jako je váš!“ pokračoval další muž.
                „Ať se tak stane!“ řekl velkovezír.
                Nasredin Hodža řekl skromně: „Já si přeji jen jednu rybu.“
                „Přineste rybu!“ poručil velkovezír služebníkovi a pokračoval v cestě.
                Když byl velkovezír pryč, začali přátelé Nasredinovi vyčítat: „Zbláznil jsi se? Možná už nikdy v životě nebudeš mít podobnou příležitost a tys ji zahodil za nějakou rybu!“
                Ale Nasredin klidně řekl: „Vy jste hloupí snílci. Vždyť velkovezír vám nikdy nedá ani palác, ani kočár. On není blázen. Ale ryba? Podívejte, už se nese!“

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.11.2015
                Autor: újezďák
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Nejlepší vtip XXXII

                       

                  Újezďáci celého světa, vyližte si prdel.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 16.11.2015
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Nejlepší vtip XXXII

                         

                    A tak poučný příběh Nasredina Hodži opět dopadl jako ta pověstná perla .....

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 16.11.2015
                    Autor: újezďák
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Nejlepší vtip XXXII

                           

                      Psal jsem o tobě, ne o Nasredinu Hodži.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 16.11.2015
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Nejlepší vtip XXXII

                             

                        když je pán gramatik, tak by se měl zamyslet co napsal :)

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 18.11.2015
                        Autor: újezďák
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Nejlepší vtip XXXII

                               

                          Tvoje reakce mě připomněla rčení:
                          ´Zloděj křičí: chyťte zloděje!´

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 18.11.2015
                          Autor: AV
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: Nejlepší vtip XXXII

                                 

                            Dokonalé ávé , tleskám...

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 18.11.2015
                            Autor: újezďák
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Nejlepší vtip XXXII

                         

                    Zvláštní je, že Ezopovy bajky ti až tak nevadily

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 16.11.2015
                    Autor: AV
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    "Když jsem byl na poušti," řekl Nasreddin jednoho dne, "způsobil jsem, že celý kmen strašných a krvežíznivých beduínů utíkal."

    "Jak jsi toho dosáhl?" zeptali se ho.

    "Jednoduše. Utíkal jsem a oni utíkali za mnou."

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2015
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      Promiň, ale těm tvým (tebou prezentovaným) vtipům by se zřejmě nesmály ani děti na 1. stupni ZŠ.
      Snad jedině, že by byly tlačeny rodinou do ´multi-kulti´

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2015
      Autor: AV
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Nejlepší vtip XXXII

             

        Vtip z muslimského webu nemusí být vtipný pro kdekoho , důležité je, že se o to snaží.
        To dává naději.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2015
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Nejlepší vtip XXXII

               

          ... pan šéf dopovídá vtip a všichni se smějou. Všichni, až na staršího účetního.
          "Vám se ten vtip nelíbil?"
          "Víte, já jdu příští měsíc do důchodu ..."

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.11.2015
          Autor: AV
          Hodnocení: +18 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Nejlepší vtip XXXII

               

          Jistě, je to jako s anglickým suchým humorem - ten také nesedí každému, ale aspoň nejitří "rány".

          Jen si nejsem jista, zda je teď ta správná doba začít nás seznamovat s muslimským humorem.
          Musím říct, že číst ty rádoby ftipné řádky a mít na paměti Paříž, je zkrátka kontraproduktivní. Momentálně z toho mám jediný pocit - že si ze čtenářů ta dotyčná dívka dělá srandu a místo pobavení mě to tak akorát zvedne adrenalin.

          Ale neboj, vyřešila jsem si to - nečtu je a opět jsem si ujasnila, že tvoje myšlenkové pochody nemám šanci pochopit.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.11.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Nejlepší vtip XXXII

                 

            Chce-li ´újezďák´ alespoň pro jednoho syna (jak tvrdí v jiném vlákně) Vietnamku, musí své syny směřovat (poamericku) k multikulturalismu.
            ... asi tak.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.11.2015
            Autor: AV
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Nejlepší vtip XXXII

                   

              To fakt chce?!?
              Jo, budou mít dětičky z tatíčka radost :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.11.2015
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Nejlepší vtip XXXII

                     

                Tak my jsme taková zvláštní rodina češi , turci, muslimové, baptisté,katolíci,bezvěrci , američané, syřané a australané v příbuzenstvu je to mix. Navíc americké neteře mají dlouholeté boyfrnds Kanaďana a Rusa.
                A troufám si říci, že multikulti není ani jeden z příbuzenstva :) Naopak každý je nacionalista a kupodivu nám to funguje,,,

                Na druhé vtipy jsem dal jeden starý libanonský vtip o syřanech, tady by nebyl asi přijat dobře a turecké vtipy o kurdech sem radši nebudu dávat, znám jich od švagra mrak, ale to by nekteří zde nepřežili...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.11.2015
                Autor: újezďák
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nejlepší vtip XXXII

                   

              To chci, už jenom kvůli tomu jídlu :)

              Netuším ovšem proč by měl každý, kdo si vezme, žije nebo má děti s člověkem jiného původu měl být hned multikuti ?


              Nestačí na to třeba láska ?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.11.2015
              Autor: újezďák
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Nejlepší vtip XXXII

                     

                Tou láskou myslíš svou lásku k jídlu?
                8-))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.11.2015
                Autor: Burajda
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Nejlepší vtip XXXII

                       

                  plus bod :)

                  Tak říká se že láska prochází žaludkem ne ?

                  Ale popravdě alespoň jedna ze tří snach, která by uměla vařit by byla v dnešní době vlastně výhrou :)

                  Ale zase k nám můžou chodit na jídlo, jako tchán to klidně vemu na sebe,už vařím celý život pro rodinu a manželka nevaří vůbec.

                  Akorát teď, po tvém komentáři, nevím jestli si mě nezvala z lásky k dobrému jídlu..

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 16.11.2015
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Nejlepší vtip XXXII

                         

                    Proč by měly manželky tvých kluků vařit, když ta tvoje taky nevaří? Jako bys nevěděl, že si děti často, někdy i k jejich škodě, vybírají partnery dle obrazu svých rodičů.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 16.11.2015
                    Autor: petrp
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Nejlepší vtip XXXII

                           

                      Neříkám, že by měly, ale že by to bylo fajn :)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 17.11.2015
                      Autor: újezďák
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nejlepší vtip XXXII

                 

            Možná je to jediná správná doba.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.11.2015
            Autor: újezďák
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Loví spolu ryby Čech a Islámista.
    Chytí společně zlatou rybku. Islámista má háček v puse a Čech za ocas.
    Rybka praví: Za to, že jste mě chytili spolu, vám splním 3 přání, Islámistovi 2, protože mě chytil za pusu, Čechovi jedno, protože mě chytil za ocas.
    Islámista: Přál bych si, aby v celé Evropě byli jen Islámisti a nikdo jiný.
    Splněno!
    A také bych si přál aby kolem celé Evropy byla obří 20 metrová zeď.
    Splněno!
    Čech na to: Takže islámisti.. Na jednom místě.. Hmm.. Tak to vylej betonem!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2015
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    .

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2015
    Autor: zazvur
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      Politici G20 schválili tajnou společnou zprávu bezpečnostních složek všech členských zemí, podařilo se získat fragment této tajné zprávy: "... nebezpečí pro Evropu OPRAVDU připlouvá na gumových člunech ..."

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2015
      Autor: miro5
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    V hospodě v Newcastlu sedí německý tirák a rýpe, jak jsou britští řidiči pomalí.
    „Já naložím náklad v Hamburku, projedu Holandsko, Belgii, vyložím náklad v Newcastlu a do dvou dnů jsem zpátky v Hamburku.“
    Děda sedící u sousedního stolu povídá:
    „To já jsem za svejch mladejch let ráno naložil náklad v Newcastlu, dopoledne jsem ho vyložil v Hamburku a ještě jsem to stihl zpátky do Newcastlu na oběd.“
    „Vážně?“, zarazí se Němec, „a co jste to řídil?“
    Děda suše ucedí: „Lancaster.“

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2015
    Autor: AV
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      The German air controllers at Frankfurt Airport are renowned as a short-tempered lot.
      They not only expect one to know one's gate parking location, but how to get there
      without any assistance from
      them. So it was with some amusement that we (a Pan Am 747) listened to the following
      exchange between Frankfurt ground control and a British Airways 747,
      call sign Speedbird 206.

      Speedbird 206: " Frankfurt , Speedbird 206 clear of active runway."

      Ground: "Speedbird 206. Taxi to gate Alpha One-Seven."

      The BA 747 pulled onto the main taxiway and slowed to a stop.

      Ground: "Speedbird, do you not know where you are going?"

      Speedbird 206: "Stand by, Ground, I'm looking up our gate location now."

      Ground (with quite arrogant impatience):

      "Speedbird 206, have you not been to Frankfurt before?"

      Speedbird 206 (coolly): "Yes, twice in 1944, but it was dark, -- and I didn't land."

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2015
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Nejlepší vtip XXXII

           

      Lancaster používal jen RAF; a ta obvykle létala bombardovat v noci.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2015
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Nejlepší vtip XXXII

             

        Když už chceš rýpat, tak Newcastle je zatraceně na severu, takže Bomber Command tam pochopitelně žádná letiště nemělo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2015
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Nejlepší vtip XXXII

               

          No zas tak daleko na jih od Newcastle Middleton St George nejsevernější letiště Bomber command nebylo a od tama Lancastery létaly.. to může být nějakých 50 km vzdušně na jih max.... sice byly kanadské, ale who cares :)

          RAF Middleton St. George. The aerodrome opened as a Bomber Command station in 1941. In 1943 it was allocated to No. 6 Group, Royal Canadian Air Force. A sub-station was located at RAF Croft, Yorkshire. Squadrons based here include: 76 Squadron, which flew Handley Page Halifaxes, 78 Squadron, which flew Armstrong Whitworth Whitleys, 419 Squadron RCAF, which flew Vickers Wellingtons, Halifaxes, and Avro Lancasters, 420 Squadron RCAF, which flew Wellingtons, and 428 Squadron RCAF, which flew Wellingtons, Halifaxes, and Lancasters.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2015
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Nejlepší vtip XXXII

                 

            :-) velmi elegantni

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.11.2015
            Autor: Billicek
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    .

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2015
    Autor: zazvur
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    To bude mít učo nějakou diagnózu http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/485534/jak...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2015
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší vtip XXXII

         

    Hraje si holčička na písku a chlapeček přijde a ukradne ji lopatičku, holčička řekne: "Dej mi tu lopatku nebo ti vypíchnu obě oči"
    "Nedám nedám.."
    Tak mu je vypíchne a on odchází, a holčička jen pronese:
    "Kam jdeš?"
    A chlapeček: "Mamka mi řekla, že až bude tma, mám jít domů."

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024