reklama

V kopci se vypíná přímomoc

Zdravím všechny,měsíc staré dámské kolo Leader fox Sandy. Byl jsem s manželkou na cca 40km dlouhém výletě na Velký Javorník. Tam lehce do kopce se závěrečným cca 3km dlouhým stoupáním. Plně nabitá baterie, manželka 55 kg. Po příjezdu pod Javorník cca 3 dílky z pěti, cca po 1km, dva dílky a přípomoc bez varování sama vypla. Pomohl restart (vypnutí, zapnutí) vše fungovalo cca 500m a znova. To samé se stalo celkem třikrát, než jsme dosáhli vrcholu kopce. Zkoušel jsem na lehký, hodně lehký i těžší převod, vyšší či nížší přípomoc bez jakéhokoliv efektu. Nahoře dva dílky z pěti, cesta zpět už bez problému.
Předpokládám, že je to špatně.Poradí někdo, čím to může být? má někdo zkušenost. P.S. Kolo jsem dnes dovezl do servisu k prodejci, kde jsem ho koupil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.09.2015
Autor: pavboh
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 30.09.2015
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 30.09.2015
    Autor: Brahma
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 30.09.2015
      Autor: petrp
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 30.09.2015
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 30.09.2015
        Autor: Brahma
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 30.09.2015
    Autor: Pepíček
  • Re: V kopci se vypíná přímomoc

         

    Možná slabší článek dosáhne minima při větším odběru a bms baterií odpojí. Nebo teplotní čidlo baterky nebo motoru. Nebo úplně něco jiného. Takhle těžko říct.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2015
    Autor: Robikl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: V kopci se vypíná přímomoc

         

    Co to???

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: V kopci se vypíná přímomoc

           

      A bez výstrahy. Konečně moderátor jaksepatří. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2015
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: V kopci se vypíná přímomoc

           

      No začali jsme se mu pošklebovat a trollovat technické thema, tak to autor celkem opravněně smáznul. Já se omlouvám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2015
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: V kopci se vypíná přímomoc

             

        Pošklebování vypadá úplně jinak.

        Smazaný lehký vtípek mu vážně pomůže řešit problém.

        Nevim jak komu, ale třeba mě by se do promazávaných témat moc dobrých rad psát nechtělo. Naopak to spíš svádí k psaní úplných ptákovin nebo ignorování tématu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2015
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: V kopci se vypíná přímomoc

               

          A lehký vtípek mu problém řešit pomůže?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.09.2015
          Autor: K2Bike
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: V kopci se vypíná přímomoc

                 

            Aha, tak to je potom těžký.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.09.2015
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: V kopci se vypíná přímomoc

           

      Se nedivím rada žádná ale keců jak opice chcaní:-)

      Domnívám se že jak píše robikl by to mohla vypínat řj. nebo BMS při velkém proudovém odběru a tím poklesu napětí pod možnou hranici.
      Taky by to mohlo způsobovat přehřátí motoru nebo i řj.
      Každopádně dej vědět jak jsi dopadl v servise.

      Když už jsem reagoval tak mně to nedá se nezeptat z které strany jste na něj jeli, z rožnovské a nebo veřovic či frenštátu.
      Taky se tam chystám ale bojím se že to nevyjedu je tam prý dost strmé stoupání z rožnovské strany.

      40km výlet by znamenal že jsme skoro sousedé:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2015
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: V kopci se vypíná přímomoc

             

        jel teda spíše tlačil jsem to od Frenštátu, po modré a pak dál po asfaltu. Od Veřovic je to více méně totéž co od Frenu.Z Rožnovské to neznám.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: V kopci se vypíná přímomoc

             

        Ze strany od Veřovic a vyplo to v cca v půli kopce. Vadná ŘJ, píšu to na konci vlákna.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2015
        Autor: pavboh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: V kopci se vypíná přímomoc

         

    Sandy - to je řídící jednotka Sine Wave? Já bych věděl, čím to může být, ale Ty bys to stejně nečetl a smázl, tak nic...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2015
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: V kopci se vypíná přímomoc

           

      Neboj on čte a pak maže, takže doufám že nás smaže oba :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2015
      Autor: miro5
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: V kopci se vypíná přímomoc

         

    No já jsem hodně zvědavý na vyjádření prodejce.
    Tipuji věty jako :

    to jste v Česku první
    to se nám ještě s tímhle kolem nestalo

    nebo útočnější
    to je hodně divný, nabili jste toó ?
    nevezla paní ještě někohoó?
    nepřetížílistetoó_?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2015
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: V kopci se vypíná přímomoc

           

      Nebo spíš - závada se neprojevila a reklameci nelze uznat, provedou na mašině přeformátování aby to chvíli zas jelo a zákazníku starej se a nejlépem kup novou u nás. Tipnul bych to na vadný článek, chtělo by to poměřit křivku v zátěži.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2015
      Autor: miro5
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: V kopci se vypíná přímomoc

           

      Nic z toho, prodejce ihned správně odhadl, že to zřejmě bude ŘJ, která chybně vyhodnotí teplotu motoru a vypne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2015
      Autor: pavboh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: V kopci se vypíná přímomoc

         

    Asi se to přehřívá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: V kopci se vypíná přímomoc

         

    Kolo je opravené, vadná řídící jednotka,výměna na záruku. Prodejce poslal ŘJ výrobci, ten poslal obratem novou. Nyní vše v pořádku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2015
    Autor: pavboh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024