reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Ahoj,

v červenci jsem jako „naprostý kolový amatér“ absolvoval závod 1000 Miles Adventure přes Slovensko-Česko. Byl to opravdu silný zážitek, kde jsem toho zažil strašně, strašně moc. Bylo to sice občas docela kruté, pořád jsem se něčeho bál (primárně medvědů), měl hlad, žízeň, neměl kde spát, všechno mě bolelo, kolo skřípalo, noční můry mě pronásledovaly. Ale vlastně mi bylo fajn. Skončil jsem sice po 500 mílích v Jeseníkách s kolem zralým do servisu, ale cesta rozhodně stála za to.

Pokud byste někdo závod neznal, tak více o něm na www.1000miles.cz

Všechny svoje zážitky jsem poctivě sepsal a můžete je najít na http://fabulator.cz/zavod-1000-miles-adventure... Den za dnem, kilometr za kilometrem…

Michal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2015
Autor: Fabulator
  • Re: 1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Proč jsi velký nepřítel Českých drah?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč
Tip na letošní dovolenou

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
15.02.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
08.03.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?
včera
Luboš 46 let, SŠ, vysoký 176 cm,...výlety, cestování...kolo, koloběžka...kultura, hledám vztah, který vydrží... ps…

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.
včera
Chceš se seznámit? Chceš si užít super víkend? Pojeď s námi a najdi si kamaráda pro své hobby nebo partnera do…

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

23.09.2017
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (23 přihlášených)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017