reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Ahoj,

v červenci jsem jako „naprostý kolový amatér“ absolvoval závod 1000 Miles Adventure přes Slovensko-Česko. Byl to opravdu silný zážitek, kde jsem toho zažil strašně, strašně moc. Bylo to sice občas docela kruté, pořád jsem se něčeho bál (primárně medvědů), měl hlad, žízeň, neměl kde spát, všechno mě bolelo, kolo skřípalo, noční můry mě pronásledovaly. Ale vlastně mi bylo fajn. Skončil jsem sice po 500 mílích v Jeseníkách s kolem zralým do servisu, ale cesta rozhodně stála za to.

Pokud byste někdo závod neznal, tak více o něm na www.1000miles.cz

Všechny svoje zážitky jsem poctivě sepsal a můžete je najít na http://fabulator.cz/zavod-1000-miles-adventure... Den za dnem, kilometr za kilometrem…

Michal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2015
Autor: Fabulator
  • Re: 1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Proč jsi velký nepřítel Českých drah?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cykloslovakia

(CK Kudrna)
08.09.2017, 3 dny
3 800 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Týden na slovenských horách

(CK Toufar.cz)
10.09.2017, 8 dní
9 900 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
dnes
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

dnes
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (17 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017