reklama

Ortlieb - náhradní vložky do háků

Koupil jsem dvě zánovní brašny Ortlieb Back-Roller Classic. Předchozí uživatel je používal s 10mm redukcemi. Já ale potřebuju pro svůj nosič ty 8mm redukční vložky. Vložky se dají, samozřejmě, objednat. Jenže v balení jsou 2ks 8mm a 2ks 10mm. Čtyři 8mm nejdou samostatně koupit, nebo jsem to nikde neobjevil.
Nemá někdo z uživatelů Ortlieb brašen ty 4ks 8mm vložek na prodej? Případně mohu nabídnout výměnu - 4 ks 10mm za 4 ks 8mm.
Dík

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2015
Autor: mildakh
  • Re: Ortlieb - náhradní vložky do háků

         

    dal jsem si na nosič kousek hadice a přelepil duck páskou. Neb mi ty vložky tak nějak vypadly. a pak když jsem chtěl ty brašně použít na přední nosič na kolobce, tak jsem to taky řešil úpravou nosiče.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2015
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ortlieb - náhradní vložky do háků

           

      Ano, i to je možné řešení. Ale až v případě, že se mi nepodaří sehnat originální vložky do háků.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2015
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ortlieb - náhradní vložky do háků

             

        sháníš je abys dostal nějaké body za autentičnost? ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ortlieb - náhradní vložky do háků

               

          No, to asi ne, prostě jsem to zkusil a třeba se někdo ozve.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.09.2015
          Autor: mildakh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ortlieb - náhradní vložky do háků

             

        Já dokonce myslím, že je to lepší řešení. Takové univerzálnější. Ale nenapadlo by mě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2015
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ortlieb - náhradní vložky do háků

         

    hele, mám je z lehobrašen, tak snad budou stejný...jestli spěcháš pošli mi adresu přes "zprávičky", hodím ti je příští tejden do obálky...na SVČ mi můžeš třeba koupit pivo, nebo mi dát ty "10", nebo taky nic...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Autor: brum
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024