reklama

Návrat k Černé Elstře

Vstávali jsme ve tři hodiny, abychom stihli dojet na noc do Tiefenau. Byla jasná obloha, svítily hvězdy. Ale u nás bývá počasí často jiné. Skoro celá cesta do Děčína byla v dešti. Na nábřeží jsme seděli bezradně v autě, chtěli jsme odsud zmizet se svítáním. Pršelo do sedmi, pak nám počasí začalo…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.09.2015
Autor: Quatsch
  • Re: Návrat k Černé Elstře

Na rajčeti: Zde někde měly být koleje. Jsou za tím menhirem v zářezu. Když jsem tam byl poprvé, tak tam ještě stály vagony. :(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Byla jsem na více místech dezorientovaná, několikrát jsme se ocitli na místě mimo plán. "Přejet koleje a doleva ..."- když tam ani žádné nebyly, no. Nebo např. ta "cesta ostružiním"- od pramenu k podjezdu dálnice do Rammenau - zdálo se mi, že už jedeme dlouho, že stoupáme a odkláníme se, podívali jsme se na mapu do mobilu a na ní byly 3 odbočky vlevo navíc, 2 z nich s vykřičníkem, tak jsme se vrátili a vydali se tou nejspodnější. Trn v plášti se zatím neprojevil.
      Jinak cestu moc chválím, Němci mají pěkné cesty a dobré značení, jsou ochotni pomoci, když se člověk na chvíli zastaví, jen to mám dál na to, abych se do toho kraje jela jen tak projet podruhé.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Moc pěkná cesta. Hodně vodních ploch - to mě vždycky potěší. A mapka by nebyla, prosím? Byl by to dobrý námět na příští rok...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Autor: Aar

Nechci mluvit za Quatsch, ale ono na tom nic není. Plus/minus řečeno: Na začátku jela po Elberadweg (D10), pak po FLO a nakonec po Els a pak se nějak protloukla k Labi.
      http://www.openstreetmap.org/#map=12/51.3619/13...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp

Tuhle mapu neznám, ale podle ní to půjde. Díky moc.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Aar

Nebyla ... kdyžtak můžeš zkusit podle fotek a mapy dát si dohromady trochu trasu. Měla jsem chuť naklikat to do mapy, ale asi bych se všude nestrefila správně. U jezer od Senftenbergu jsem si myslela, že ta jezera budou vidět více, asfaltová cesta vedla často mezi borovicemi.
      Když jsme jeli v květnu z Kap Arkony, taky to byla cesta mezi všelijakými vodami.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

135 cyklistů (7 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017