reklama

Kellys magnus

Koupila jsem si konečně kolo a setkávám se se spoustou různých reakcí na výběr značky. Je to Kellys magnus, tak bych chtěla znát názor lidiček, jejichž koníček jsou právě kola. Díky všem

[ Zpět ]
Datum: 22.03.2006
Autor: Ninusch
  • Re: Kellys magnus

         

    Na reakce se vykašli, je to přece TVOJE kolo...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Uprimne receno, nevim, na co narazis, ze se ti nekdo vysmival kvuli znacce? :o) Vzdyt snad nejdulezitejsi je, jak bude to kolo spolehlive a toho bych se celkem nebal - ramy jsou u vsech kol teto cenove relace stejne kvalitni. A jinak je vetsina veci na kolech ruznych znacek uplne stejna (osazeni Shimano apod.). Tyto komponenty odejdou uplne stejne na Kellysu, Authoru, Meride a jinych. Pokud nevyberes kolo z hypermarketu, myslim, ze prakticky nemuzes udelat chybu (nepocitam spatne zvolenou velikost ramu a nevhodne zvoleny typ kola na dany ucel jezdeni). Jestli sis precetla par temat na bike-foru (dle meho se tam vyskytuje celkem velke procento snobu), kde Kellys a jemu podobne znacky kritizuji, neves hlavu - kdybych si neco podobneho precetl pred rokem, kdy jsem zvazoval koupi sveho Kellysu, sel bych asi do jine znacky...a urcite bych nelitoval - verim, ze jine kolo by bylo funkcne stejne spolehlive. Ted kdyz mam Kellys, taky nelituju a rozhodne bych nemenil - kolo je spolehlive, navic se mi libi jeho desing, srovnam-li jej s konkurenci. Co vic si prat...jo a tem recem, ze Kellys&spol. jsou na nic kola se celkem smeju - i na exkluzivnejsich znackach kol se clovek nadre, kdyz to nema v nohach.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2006
    Autor: Pepe
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Tak to jsi koupila dobře,mám ho taky a zatím perfektně šlape.Přeji ti krásné chvíle a mnoho kilometrů.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milos ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Ninusch nevěš hlavu, mám taky Kellyse, budu na něm jezdit pátou sezonu a kromě výměny sjetého pláště, brzdových špalků a řetězu nemělo jedinou chybičku. A to už je myslím co říct. Dcera ho má také, též bez oprav. Dle mého názoru jsem si vybrala dobře, neměnila bych. Na lidi se vykašli,mluví z nich určitě jen závist.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Amulka1 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Líbilo se ti, proto sis ho asi koupila, tak se z něj raduj a nenech si kazit radost okolím. Stejně s ním už nic nenaděláš, vracet ho asi nebudeš. Jestli si koupíš za stejný peníze jakoukoliv značku, nebude v nich podstatnej rozdíl. A pamatuj si, že každá liška si chválí svůj ocas (ale žádná nepomlouvá cizí, v tom maj lidi výsadu). Ať ti to šlape. :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Po spouste kladnych reakci musi prijit taky konecne neco negativni :) Videla jsem tohle kolo v zelene variante v cykloservisu 5/2006 a nelibi se mi... vypada proste divne.
    Jinak podle vybavy je v dane cenove kategorii asi dobre.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys magnus

           

      To je jasný, prostě to není Koňa... :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys magnus

             

        Ideální kona = červená kona :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2006
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kellys magnus

               

          At se na sebe divam jak se divam, nezdam se pruhledna :))) Jaktoze do me vidite? :))

          [ Zpět ]
          Datum: 23.03.2006
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kellys magnus

                 

            Je ti to vidět na očích; nos tmavé brýle ...

            [ Zpět ]
            Datum: 24.03.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (..)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kellys magnus

                   

              Ta zelena je podle me dost dobra, ale na kluka...
              Kdyz sem ho videl v obchode, tak se mi taky nelibyla, ale pak sme ho vytahli ven a kamos se na nem svez, tak sem mu hned rekl at jde 100% do nej. Cervena uz nenenenenene, tej uz tu je moc!!! Sam mam taky kellyse ( lonsky imagine) a urcite bych nemenil...

              [ Zpět ]
              Datum: 26.07.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Nevim, jaky je Kellys Magnus, ale mam jednu prihodu:
    muj "stary" hardtail byl od italskeho vyrobce Carraro. Potkal jsem jednoho znameho, co ma Kellys, a zjistili jsme, ze az na velikost mame totozny ram.
    Nechapu, co ma kdo proti znacce kola, kdyz se vsechno vyrabi na stejnych linkach... O nic nejde.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Vloni v lete jsem pri toulkach Moravou jen tak ze zvedavosti navstevoval cestou cyklo prodejce a ptal se na prodejnost znacek. Kellys vedl. Dokonce u nekterych prodejcu v polovine leta byla stredni trida segmentu trekking- cross jiz vyprodana.
    Lepsi pomer cena - vybava u zadne jine znacky nenajdes. Je to dano tim, ze jako jedina znacka nedovazi z Asie cela kola v kartonu, ale jen komponenty. Kola jsou pak kompletovana na Slovensku. Tento dovoz je v ramci EU v jine celni sazbe, a proto si muzou dovolit kola ve "full" vybave. Kdyz je zaklad osazeni v LX, tak je i vse ostatni, a ne treba osazeno z nizsi rady.
    No a krome toho, jak jiz bylo prede mnou zde napsano, treba ramy zcela odlisnych znacek kol se delaji na Tchaj wanu na jedne lince.
    Zaverem mohu jen dodat, ze po lonskem ukradnuti si Meridy, pristi tyden kupuji Kellys Mystery model 05. I kdyz jsem byl s Meridou plne spokojen, pomer cena - vybava, a k tomu jeste sleva na lonskou modelovou radu ... neni o cem. Hlavne at nam to slape.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirom ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Gratuluji TI ke koupi tohoto kola.Jak již zde bylo napsáno,většina kol se vyrábí na jedné lince na Tchajvanu,takže značka nic neřeší.Já jsem Magnus kupoval loni na podzim,když byl slevněný ze 16000 na 12500 kč.V této výbavě a za tuto cenu,myslím,že dobrý.Sice jsem s ním ujel zatím asi 500 km(holt zima byla dlouhá),ale spokojenost!Myslím,že jsi určitě nešáhla vedle.Přeji Ti mnoho šťastných kilometrů bez nehod.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Šidloch ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Z jiného pohledu.

           

      Právě vyšla v Německu studie, že plných 80% kupujících aut se rozhoduje jen podle image značky a modelu. U kol to není moc jiné. Jak auta tak kola jsou dnes na vysoké technické úrovni. Kellys má mezi bikery pověst levného kola. Proto tvé poznatky o různých reakcích. S tím nic nenaděláš. I já jsem se rozhodovala mezi Kellys a Meridou, druhá i když dražší zvítězila.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavla)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys magnus

         

    Jezdím Kellys Salamandr DSC a jsem ten nejspokojenější člověk.Samozřejmě existuje něco lepšího, ale proč :-))) Přeji hodně pohodových kilometrů a věř, že s tímto kolem budou

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2006
    Autor: deyv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys magnus

           

      Díky moc všem. Už jsem na něm ujela pár prvních kilásků a je fakt, že jsem se pro Kellys naprosto nadchla.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2006
      Autor: Ninusch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys magnus

             

        Vždyť jsem ti to říkal.Hodně šťastných kilometrů:-).

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Šidloch ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024