reklama

Freiburg – německý ráj pro cyklisty

Německá spolková republika už po desetiletí slyne svou zelenou politikou a v tom i podporou rozvoje cyklistiky. První vlaštovky v podobě osvícených nejen cyklistických reforem přichází většinou na regionální úrovni odkud se potom šíří do dalších spolkových zemí.

Datum: 21.03.2006
Autor: Redakce
  • Sci-fi

         

    to už jste trochu přehnali, ne? takovýhle fantasmagorie jako čtvrť bez aut vám nikdo neuvěří:-)
    bééééééééé:-(((((((((

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sci-fi

           

      kdo neveri, at tam bezi, mily pane Pavle

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Autorka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sci-fi

             

        Otazka je, co je to ctvrt bez aut.
        Predpokladam, ze tam maji nekde moderni asi podzemni garaze. Takze prijede autem na park, pokud ma nejake velke veci, tak az pred barak a pak si jedes zaparkovat.
        Dale tam mas vedle hned dalnici, ktera ac je 2+2 je stale prazdna. Takze do mesta jezdi pouze ti, co tam musi. (V nemecku jsou dalnice pro osobni bezplatne a i predtim byla dalnice pro nakladaky levnejsi).

        Dale jezdi na nadrazi nakole a pak vlakem.

        Dale to slovo tramvaj bych zde tak neuvadel. Ja bych to spis prirovnal k pamtografu Praha-Beroun. Ale s tim, ze jezdi vsude. Ja ten kraj docela i znal.

        Takze ver tomu, ze az zde bude kvalitni dalnicni sit, ktera vyzena auta z mest.
        Dostatek mist na parkovani. Ono je jiste lepsi jit 10min pesku z parkoviste, nez jezdit treba 15min po sidlisti a hledat, kde zaparkovat.
        Budes vedet, ze si muzes nechat na nadrazi kolo a az se vratis, tak tam bude.
        A az se budes ctiti projet, tak se nebudes bat, ze ti CD zkazi odpoledne tim, ze te do vlaku nevezmou a nebo nedovezou (nestihnes pripoj).
        TAK TADY BUDE JESTE LEPE.

        A ten zakaz je odhadem dle www.map24.com asi tak ctverec 2x2km. Predpokladam neco jaka nase Stare Mesto v Praze (Staromak, Celetna, Rytirska). Takze to je vlastne jako u nas, az na ty moznosti.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2006
        Autor: Jivo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

         

    Od Karlsruhe az po Basel sa neplati za bicykel? Dobre vediet, vdaka. V okoli Karlsruhe sa za bicykel neplati, ale napriklad cestou do Konstanze sa uz pri Donaueschingene plati. Vie niekto o nejakom konkretnom prehlade, na ktorych regionalnych strekach/usekoch sa za bicykel plati a na ktorych nie?

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (miroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

         

    Dal bych si rict. Ctvrt bez hnusnych pachnoucich Skod 120 a starych nakladaku a dieselu, ktere maji podplacene emise a technicke. Parada !!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ironking)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

           

      No problem !
      Stačí jen naše3t cca 5melounů české měny, koupit domek v nové zástavbě v Hostivicích ... A pak už nic nestojí v cestě, aby sis užíval ...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

             

        V Hostivicich bydlela spoluzacka. Strasne nadavala na letadla, pritom ten nadherj vyhled z balkonu. Skoda, ze jsem v te dobe jeste nemel poradnej fotak.
        No, nemela rozum :))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

               

          Plastová okna ten hluk dokonale odhluční. Bydlim hned u letiště a dřív se nám klepala okna i skleničky v sekretáři (hlavne když bezpečnostní letka tůrovala motory zadkem k nám) . Teď o nich vůbec nevím.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

                 

            Také sis už zvykla, viď.
            Paňmáma bydlela na Petřinách a i tam byl hluk z letiště slyšet. Tedy ... Slyšel jsem ho já, babička ani manželka nic neslyšely, byly zvyklé. 8-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 15.07.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

                   

              Je fakt,že si zvykneš na všechno, už jsem to ani nevnímala, tedy až na to tůrování motorů.Ale ten pohled se asi nikdy neomrzí.

              [ Zpět ]
              Datum: 15.07.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Ale ten pohled se asi nikdy neomrzí

                     

                Off topic: Byl jsem o červencových svátcích v Chyňavě u Kladna, a párkrát jsem málem spadl s kola, jak jsem čučel po letadlech. Rozpoznám tak akorát IL 18 od AN 2, ale z těch nízkoletících letadel jsem byl úplně pif-paf. :)
                On topic: Mě už jako ráj přišlo Kladno se svými cyklostezkami, nečekal jsem to.

                [ Zpět ]
                Datum: 15.07.2006
                Autor: petrp
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Freiburg – německý ráj pro cyklisty

               

          No, ja se trosku spet. To nebylo v Hostivice, ale Horomerice. Posledni barak pred drahou 24 akorakt s balkonem ve smeru. No, vylest na strechu a vyskociut, snad bych se i dotknul :))
          To by byly fotky.
          Jinak letadla zajimaj asi kazdeho. Vzdycky jsem nechapal, proc ve Frankfurtu na A3 nejsou bouracky. A prej je to jeden z nejhodovejsich useku v Nemcourich. Tam se nikdy neda moc sledovat provoz. :))
          Kamos bydlel v Repych, akorat v trati 31 v poslednim patre. Taky nadherne vyhled.
          jinak www.planes.cz i kdyz to sem asi nepatri.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024