reklama

V Polsku ne na kole

Letos jsem kolu moc nedal, doufám že to napravím v příštím roce.
Lenošil jsem na lodi, kdo chce může mrknout jak takové lenošení vypadá na fota tady:
http://finnlod.rajce.idnes.cz/Dovolena_na_lodi_...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.09.2015
Autor: Finn
  • Re: V Polsku ne na kole

Pěkné, taky zajímavý způsob dovolené a cestování.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Znalostní soutěž evropské kultury.

1. cena - 1 týden v Polsku
    2. cena - 2 týdny v Polsku
    3. cena - 3 týdny v Polsku....

Vtip z německého Porůří...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

podle fotek hodně pohodová dovolená. Pár dotazů
    Na noc jste kotvili jen v maríně nebo i na volno?
    Kotvení v maríně cena?
    Jak moc je hlučný ten motor? Neleze to na mozek, když to bulčí celou plavbu?
    Ty zdymadla, průjezd se platí? Kolik?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Většinou jsme kotvili na noc na volno, jen párkrát v maríně. Ceny v marině se pohybují cca 20 - 30 zlotých za loď naší délky 5,5 m.
      Samozřejmě, že motor by mohl někomu vadit ale mi jej už téměř nevnímáme, točím jen okolo 2000 ot, je to čtyřtakt takže plujem takzvaně na brblačku rychlostí 8km/hod. Průjezd přes zdymadla se platí, všude stejná taxa 7,25 zlotých. (u nás na Labi, Vltavě, Baťově kanále se neplatí)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2015
      Autor: Finn
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

151 cyklistů (7 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017