reklama

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Termín: 30.08.2015
Místo: Brno,

Ahoj, já sám nezadaný čtyřicátník bez závazků hledám nezadané ženy i muže do 42 let včetně na pravidelné akce pro nezadané v Brně zdarma- seznamovací výlety - seznamku každou neděli ráno za každého počasí- při dešti půjdeme pouze po asfaltkách. Příznivci severské chůze ( nordic walking )…

Datum: 19.08.2015
  • Re: Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamk

Pořád se ti nedaří někoho najít?
    Zkus slíbit i něco jiného než jen pochodování :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Já už se jednou taky ptala, jestli je to dobrá kombinace - nasadit takhle nízkou věkovou hranici a k tomu program vhodný pro klub důchodců, ale nikdo tenkrát nereagoval...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Asi to bude děsnej frčák a bude problém se tam protlačit :-) Mrknul jsem na jeho stránky i xichtoknihu, odezvy ani diskuze žádná, dvě ilustrační fotky... Jen jestli on se sám na těch výšlapech nebojí :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

není to náhodou ten z Přerova, jak si tu tak před 14 dny stěžoval, že s tím končí, že se mu smějete a nikdo to nepodporuje? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Bruca
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo

včera
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
24.05.2017
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

121 cyklistů (10 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017